Karadeniz Pet

Bi karışıklık var

Resimde üzerinde ERKEK yazan kuşunuz da büyük ihtimalle DİŞİ.

Ceresini yakından net bir şekilde flaşsız çekerseniz %100 net bir cevap alırsınız.

Erkekler mazlum olur. Genelde pek dişiye atarlanma yapmaz. Bunların ikiside dişi bence.

bu değiştirdiğim 3. kuş olacak valla hep erkek diye aliyoruz her seferinde dişi çikiyo en iyisi ikisinide verip yeni bir çift almak mi acaba çünkü büyük disiye eş bulmak artik daha zor galba peki bunların ikiside dişiyse birbirleriyle öpüşmeleri kaşımaları filan normalmi iki dişi birbirine bunlari yaparmi yem bile kusuyolardi birbirlerine

bence erkek dediğin kuşunda dişi delik çevresi beyaz gibi duruyor ..

hocam hagen kafes kullanıyosun.bende de var ve yuvalık sorunu var.sendeki yuvalık kafesin içine oturmuyomu

hocam hagen kafes kullanıyosun.bende de var ve yuvalık sorunu var.sendeki yuvalık kafesin içine oturmuyomu

oturuyor ama yuvalık kontrolunu yapamiyorsun içeri taktinmi ondan dolayi kestim ben telleri yuvalığı kullanmayacağım zaman plastik kelepçelerle kapatırım orayi diye düsündüm aşağıda linki koyuyorum bunla ilgili bir konu açmiştim

http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...on-kullananlar-icin-yuvalik-takimi-12169.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:03 --

kuşların yeni resimlerini çektim tam görünebilsin diye ceresi tekrar bi bakarsaniz ona göre bir yol çizeyim eğer ikiside dişiyse

Her 2 kuşunuzda malesef DİŞİ :)

Bu arada gagalarına vazelin sürün hafifçe.

o zaman bunlarin ikisinide verip yeni bir dişi erkek almak lazim... Ama benim anlamadığım bu ikisi dişiyse devamli öpüşüp kaşıyorlar birbirlerini hatta yem bile kusuyorlar birbirlerine bu olabilirmi iki dişi arasinda

Kuşlar arasında kaşıma opuşme gıbı durumlar olabiliyor cinsiyet ayırt etmeksizin.

Her 2 kuşunuzda malesef DİŞİ :)

Bu arada gagalarına vazelin sürün hafifçe.

ah şu petshopçular bide biz anliyoruz bu işlerden diyerek verdiler ikinci dişiyi de bana o zaman ben bunlarin ikisinide bizim buralarda bi üretici abi var ona verip bir erkek bir dişi yavru yeni kuş alayim ben bunlarin yaşlarinda erkek bulamam çünkü heralde yazık oldu kuşlarima

Petshopcular evet anlıyorlar, ama sen buna Erkek mi ağbi dersen evet erkek kardeşim o kuş derler. Sen diğer kuşa bu da dişi mi ağbi dersen evet oda dişi derler. Nabza göre şerbet dökerler, almayın diyoruz kaç defa onlardan kuş. Üretimhanecilerden alın, gerekirse otobüs ile getirin.

kardeş çeresi yanı burnu koyu maviyse erkekdir gözün kapalı al. bukadar basit dişiyi öğrenmiş oldun zaten.

Petshopcular evet anlıyorlar, ama sen buna Erkek mi ağbi dersen evet erkek kardeşim o kuş derler. Sen diğer kuşa bu da dişi mi ağbi dersen evet oda dişi derler. Nabza göre şerbet dökerler, almayın diyoruz kaç defa onlardan kuş. Üretimhanecilerden alın, gerekirse otobüs ile getirin.

e herkes bilmiyoki nerde üretici var ben geçenlerde dolasirken gördüm bi tane apartmanın altindaki dükkanda biraz onla konuştum olmadi bunlari ona verip yeni yavru alcam inşallah benim kuşlari kabul eder kötü bir durum inanin 3 aydir gözüm gibi bakiyordum ben bunlara yok mamasıydı yok buğdayiydi yok yemiydi yeni erkek alsam çiftleri koycak 2. bir kafeste yok bide evde dört kuş baya ses yapar heralde bu ikisi bile sabah bizi uyandircak gürültüyü yapiyor

Geri