petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bi soru..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve TOPRAK DENİZ tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. TOPRAK DENİZ

kuşum 2 haftadır benimle nerdeyse 2 kere dışarı çıkardım.dün akşam nerdeyse 6-7 saat dışardaydı odayı keşfetti falan ama sorun şu ki yerine girmeyi bilmiyo nası alıştırcam onu? dun artık mecburen üzarine ince bi örtü attım ona hiç dokunmadan yavaşça örtünün uçlarını toplayarak kafese bıraktım yanlış yapıyorum muhtemelen ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

cevap verick kimse yokmu ??

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kafeste biraz daha besle salma.kuşu yakalamak için örtü kullanma.bunlar nazik hayvanlar kalp krizi geçirebilir.sadece ışığı kapatman yeterli.karanlıkta seni görmeyeceğinden elinle rahatlıkla alabilirsin

3. Ferhan Celik

içeri almaya çalışırken kafesin kapısını iyice ayağına getirirsen belki içeri girebilir, sonra öyle öyle alışır, bunu da denemekte yarar var :)

4. Yılmaz Ç.

Asıl karanlıkta korkarlar. Size hiç karanlıkta birden bire bir kişi dokunsa korkmaz mısınız? Bence örtü daha iyi bir seçim. O zamanla alışır yerine.

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

sen bu şekilde yapmaya devam et.hatta dene örtünün altından alırken nasıl çırpındığına bak.birde ışığı kapatıp al farkı gör.30 senedir kuşçuların içindeyim seninkisi gibi bir yorum daha önce hiç duymadım

6. TOPRAK DENİZ

ona o kadar yaklaşamıyorumki kaçıyo hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

ışığı kapatıncada ben görmüyorum onu bi telefon ışığıyla yakalamaya çalıştım farkediyo bni ve kaçıyo

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

8. TOPRAK DENİZ

9. tarçın ve şaşkın

2 hafta kadar kafesın ıcınde tut ve elıne krekerını ufalayıp beslemeye calıs elınden yem yemeye baslarsa sana aışıo demektr yaklaşık 1 aay snrada kafesten cıkar ama çok uzun sure degl 1 saat ucsa yetr kafesı yuksek bıyere koy yuvasını tanıynca yaklaşıcaktr snra da ıçerı girer girmezse elinle kapıya yaklastr kendısı girsn bole bole alışır m.etme

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

11. TOPRAK DENİZ

12. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

13. TOPRAK DENİZ

Sayfayı Paylaş