Karadeniz Pet

bi soru..

• Konbuyu başlatan TOPRAK DENİZ
  • Başlangıç tarihi
T

TOPRAK DENİZ

Guest
kuşum 2 haftadır benimle nerdeyse 2 kere dışarı çıkardım.dün akşam nerdeyse 6-7 saat dışardaydı odayı keşfetti falan ama sorun şu ki yerine girmeyi bilmiyo nası alıştırcam onu? dun artık mecburen üzarine ince bi örtü attım ona hiç dokunmadan yavaşça örtünün uçlarını toplayarak kafese bıraktım yanlış yapıyorum muhtemelen ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

cevap verick kimse yokmu ??

kafeste biraz daha besle salma.kuşu yakalamak için örtü kullanma.bunlar nazik hayvanlar kalp krizi geçirebilir.sadece ışığı kapatman yeterli.karanlıkta seni görmeyeceğinden elinle rahatlıkla alabilirsin

içeri almaya çalışırken kafesin kapısını iyice ayağına getirirsen belki içeri girebilir, sonra öyle öyle alışır, bunu da denemekte yarar var :)

Asıl karanlıkta korkarlar. Size hiç karanlıkta birden bire bir kişi dokunsa korkmaz mısınız? Bence örtü daha iyi bir seçim. O zamanla alışır yerine.

Asıl karanlıkta korkarlar. Size hiç karanlıkta birden bire bir kişi dokunsa korkmaz mısınız? Bence örtü daha iyi bir seçim. O zamanla alışır yerine.

sen bu şekilde yapmaya devam et.hatta dene örtünün altından alırken nasıl çırpındığına bak.birde ışığı kapatıp al farkı gör.30 senedir kuşçuların içindeyim seninkisi gibi bir yorum daha önce hiç duymadım

içeri almaya çalışırken kafesin kapısını iyice ayağına getirirsen belki içeri girebilir, sonra öyle öyle alışır, bunu da denemekte yarar var :)

ona o kadar yaklaşamıyorumki kaçıyo hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

kafeste biraz daha besle salma.kuşu yakalamak için örtü kullanma.bunlar nazik hayvanlar kalp krizi geçirebilir.sadece ışığı kapatman yeterli.karanlıkta seni görmeyeceğinden elinle rahatlıkla alabilirsin

ışığı kapatıncada ben görmüyorum onu bi telefon ışığıyla yakalamaya çalıştım farkediyo bni ve kaçıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

ışığı kapatıncada ben görmüyorum onu bi telefon ışığıyla yakalamaya çalıştım farkediyo bni ve kaçıyo[/QUOTE

başka odalardan gelen veya televizyondan gelen ışık yeterli olur.evde elektrikler kesildiği zaman ışıksız bir şey aramadınızmı hiç,hani yaşadığın yere alışkanlık vardır.ben hiç ışık olmasın,ışığı kapattığım anda kuşun en son durduğu yere nokta atışı yapabiliyorum.neyse boş ver bildiğin gibi yap

ışığı kapatıncada ben görmüyorum onu bi telefon ışığıyla yakalamaya çalıştım farkediyo bni ve kaçıyo[/QUOTE

başka odalardan gelen veya televizyondan gelen ışık yeterli olur.evde elektrikler kesildiği zaman ışıksız bir şey aramadınızmı hiç,hani yaşadığın yere alışkanlık vardır.ben hiç ışık olmasın,ışığı kapattığım anda kuşun en son durduğu yere nokta atışı yapabiliyorum.neyse boş ver bildiğin gibi yap

bildiğin gibi yap derken?:) bilseydim sormazdım değil mi? ışık kapalı olunca görüyorum biraz ama sonuçta kuş ani bi hareket yapar diyede korkuyorum öle yani neyse tşkkürler..

2 hafta kadar kafesın ıcınde tut ve elıne krekerını ufalayıp beslemeye calıs elınden yem yemeye baslarsa sana aışıo demektr yaklaşık 1 aay snrada kafesten cıkar ama çok uzun sure degl 1 saat ucsa yetr kafesı yuksek bıyere koy yuvasını tanıynca yaklaşıcaktr snra da ıçerı girer girmezse elinle kapıya yaklastr kendısı girsn bole bole alışır m.etme

Geri