petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bi sorum olacak lütfen yardım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fazıl pınar tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. fazıl pınar

arkadaşlar 1.5 yaşında erkek bi kuşum var eş istiyo baya istekli oyuncaklara saldırıyo :( bu durum beni üzüyo ama ailecek hepimize çok alışkın çok da güzel konuşuyo eş alırsam kesileceğinden korkuyorum birde sürekli gagasının üstünü kafasını kaşıyo petshop cıya sordum eş istiyo dedi ölümcüldür felan dedi kuşuma birşey olsun istemiyorum ama çok alıştık eş alırsam devam edermi lütfen yardım edin:confused:

2. Derya ŞENSOY

bizim komsumuzun kuşu öyleydi...sürekli gagasının üstünü ve kafasını kaşıodu...1.5 yasındaydı ve resmen arkadaşımın elinin üstüne bırakıveriodu dişi kuş diye...sonra bi sabah çok halsizdi akşama ölmüştü...ama ondan mı bilemem...daha tecrübeli arkadaşlar vardır burda onlar sana yanıt vereceklerdir...

3. fazıl pınar

bak içime kurt düşürdün :(

ya benim maviş nerden baksan 5 6 aydır böyle oyuncağı var bitane ölüyo ona dişi kuş diye bazen kafesinden alamıyorum ısırıyo yaklaştırmıyo :) aynen oyuncağı elime alıyorum başlıyo işte ... çok şükür şuana kadar bişey olmadı ama artık üzülüyorum eş almak istiyorum ona

4. Tunç ÇAĞATAY

7 8 aylık kızışmış bir dişi al

5. Derya ŞENSOY

bence de yanına bi dişi alın çift beslemenin zevki ayrıymış...

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Bak benimde öyleydi kuşum konuşuyordu çok alışkındı 1 yasına geldiğinde iyice arttı azgınlıgı :D ben aldım eş 2 ayda yumurtladı şuan 5 yavru 1 yumurta var Allah'ın izniyle 2 gun sonra 6.yavru çıkacak. :)

7. fazıl pınar

peki konuşmayı kesti mi benim maviş baya konuşuyo da

8. Sevtap DERİN

Kuşunun sağlığı daha önemli değil mi? Sadece seninle ilgilenmesini bekleyemezsin bu biraz vicdansızca oluyor. O da bir canlı ve sosyalleşmek istiyor. Neticede ihtiyaçları var. Bence kesinlikle kızışmış bir dişi almalısın. Yoksa kuşunu iyice strese sokup kötü durumlarla karşılaşabilirsin.

9. fazıl pınar

kuşumun sağlığı tabiki benim için çok önemli demek istediğim aramızdaki bağ çok güçlü maviş bana ismimle sesleniyo :) işten eve geldiğimde bütün stresimi alıp götürüyo kuşumun sağlığı şuan yerinde bende birşey olmasından korktuğum için ve bilgi almak için bu foruma üye oldum ve kuşumu da kimse benden daha fazla sevemez petshop larda herkes farklı birşey söylüyo belki burada daha faydalı şeyler öğrenebilirim

Sayfayı Paylaş