Karadeniz Pet

Bi sorunumu var acaba ??

• Konbuyu başlatan Metin Şahan
  • Başlangıç tarihi
M

Metin Şahan

Guest
Arkadaşlar az önce farkettim dişi kuşumdan birsinin ceresi kahverengiye yakındı ama az önce bakarken ceresinin yarısı aynı renkteyken diğer yarısı beyaza yakın bi hal almış..Acaba bi hastalığımı var ????
wvL756.jpg
[/url][/IMG]
KZVRka.jpg
[/url][/IMG]

ben bir problem göremedim. kızgınlığı geçiyor olabilir.

Ama ben hiç kızgınlık belirtisi görmedim erkeğe karşı hiç yaklaşmadı sadece dün 1 kere öpüştüklerini gördüm veee kafama takılan Cerenin yarısı kahverengi yarısı mavimsi beyaz beni korkutan o oldu hepsi beyaz olsa anlıcam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:12 -->-> Daha önceki mesaj 04:11 --

Kızgınlığı geçiyor

kızgınlık belirtisi bugüne kadar hiç görmedim Efe bey :)

Ama ben hiç kızgınlık belirtisi görmedim erkeğe karşı hiç yaklaşmadı sadece dün 1 kere öpüştüklerini gördüm veee kafama takılan Cerenin yarısı kahverengi yarısı mavimsi beyaz beni korkutan o oldu hepsi beyaz olsa anlıcam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:12 -->-> Daha önceki mesaj 04:11 --

kızgınlık belirtisi bugüne kadar hiç görmedim Efe bey :)

bi kuşun kızgın olması çiftleşmesi anlamına gelmez metin bey kuşlarınız eş bile olmayabilir :) ama cere rengi emin olun kızgınlıktan değişir yoksa bir kuşun çiftleşip çiftleşmemesinden anlaşıldıgını sanıyorsanız kızgınlığını çok büyük yanılıyorsunuz :)

bi kuşun kızgın olması çiftleşmesi anlamına gelmez metin bey kuşlarınız eş bile olmayabilir :) ama cere rengi emin olun kızgınlıktan değişir yoksa bir kuşun çiftleşip çiftleşmemesinden anlaşıldıgını sanıyorsanız kızgınlığını çok büyük yanılıyorsunuz :)

Çift olmamaları kuvvetli ihtimal..Kafamı karıştıran cerenin yarısı kahverengi yarısı beyaz dün öyle değildi

sorun değil o %99 kızgınlığı geçiyor bi süre sonra o kahverengi kısımda diğer renge döner

Geri