petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi sorunumu var acaba ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Metin Şahan tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Metin Şahan

Arkadaşlar az önce farkettim dişi kuşumdan birsinin ceresi kahverengiye yakındı ama az önce bakarken ceresinin yarısı aynı renkteyken diğer yarısı beyaza yakın bi hal almış..Acaba bi hastalığımı var ????
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ben bir problem göremedim. kızgınlığı geçiyor olabilir.

3. Efe Çalışkan

Kızgınlığı geçiyor

4. Metin Şahan

Ama ben hiç kızgınlık belirtisi görmedim erkeğe karşı hiç yaklaşmadı sadece dün 1 kere öpüştüklerini gördüm veee kafama takılan Cerenin yarısı kahverengi yarısı mavimsi beyaz beni korkutan o oldu hepsi beyaz olsa anlıcam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:12 -->-> Daha önceki mesaj 04:11 --

kızgınlık belirtisi bugüne kadar hiç görmedim Efe bey :)

5. Efe Çalışkan

bi kuşun kızgın olması çiftleşmesi anlamına gelmez metin bey kuşlarınız eş bile olmayabilir :) ama cere rengi emin olun kızgınlıktan değişir yoksa bir kuşun çiftleşip çiftleşmemesinden anlaşıldıgını sanıyorsanız kızgınlığını çok büyük yanılıyorsunuz :)

6. Metin Şahan

Çift olmamaları kuvvetli ihtimal..Kafamı karıştıran cerenin yarısı kahverengi yarısı beyaz dün öyle değildi

7. Efe Çalışkan

sorun değil o %99 kızgınlığı geçiyor bi süre sonra o kahverengi kısımda diğer renge döner

Sayfayı Paylaş