petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bi taraf beyaz bi taraf mavi...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Derya ŞENSOY tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Derya ŞENSOY

bi taraf beyaz bi taraf mavi...fotoğraf eklenmiştir

arkadaşlar az önce konuyu açtım sandım ama sanırım becerememişim...kuşumun diyorum bi yanağındaki tüyler mavi yani lacivert zaten diğer konumda da görebilirsiniz eklediğim resimlerde,bi yanağındakiler beyaz...neden öyle?benim kuşum özel bi kuş mu renklenememiş mi orası?ileride başka yerleri de böyle beyaz olur mu?fotoğraf ekledim

#1 Derya ŞENSOY, 23 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ağustos 2013
  2. Tevfik AKTUNÇ

Bu kadar farklı gözle bakmamak gerekiyor aslında, artık muhabbet kuşlarında her türlü renk ve desene alıştık sayılır. Sizinde burada alışacağınızı ümid ediyorum :)

3. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    2 tarafta da birbirine denk renk ve desen beklemeyin. farklı olması normal.

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    farklı olabilir bunu sorun yapmayın lütfen..kuşunuz sağlıklıysa kafanıza takmayın..

5. Yılmaz Ç.

Benim konuma yazmışsınız Derya hanım ama yine söyleyeyim. Allah onu öyle yaratmış. Kuşun resimlerine de baktım gayet sağlıklı maşAllah :)

6. Sevtap DERİN

Alakasız olacak ama Ferhan Şensoy'la bir akrabalığınız var mı? :D

7. Eren ERDEM

Sizin kuşu Chelsea sempatizanı çıktı iyi mi :D

8. Onur TÜFEKCİ

Çok merak ettim fotoğraf paylaşır mısınız

9. Derya ŞENSOY

bakalım açıkçası nette çok vakit geçiremiyorum bu ara ama ilginç şeyler dikkatimi çekmiyor değil...

tşk ederim ömer bey her türlü hayvan besledim ama muhabbet kuşu ilk defa ve tamamen öyle birden alınan bi kuş ve hiç tecrübem yok o yüzden...

tşk ederim mehmet bey...

öyle mi?demekki sizin konunuzu okuyormuşum...ben de o kadar da yazdım neden çıkmadı diyordum :p

kızıyım ;)

annesinin kızı olcak demektir futbola meraklı :)

hemen geliyor fotoğraf onur bey...

10. Mehmet ŞEKER

maşaAllah kuşunuz çok güzel. Mutasyondan dolayı olabilir böyle renkler.

11. Onur TÜFEKCİ

Kuşunuz sağlıklı ve çok güzel,beyaz ve mavi olması da çok güzelmiş doğrusu.

12. Eren ERDEM

Cidden çok hoş bir kuş

13. Sevtap DERİN

Ciddi misin? 90'ların Tuğbası yani...

14. Yılmaz Ç.

Kuş, Morinho Chelsea'ye geçtikten sonra olmuş olabilir :D Problem değil olabiliyor böyle şeyler. Ayıca Sevtap hanım bir soru sormuş ciddi misiniz? :)

15. Derya ŞENSOY

evet arkadaşlar ama niçin bu kadar şaşırdınız?normalde ismimi pek kullanmam ama bu siteye üye olurken isim soyisim girilmez ise üyeliğin aktif olmayacağı yazıyordu bende yanlış bir isim kullanmak doğru değil diye açıkça giriş yaptım...

16. Sevtap DERİN

Sence de ''şaşırmamak'' anormal olmaz mıydı? Şaşırarak normal bir tepki verdik.:p Hoşgeldin o zaman sayın Şensoy. :)

17. Derya ŞENSOY

yok yok şaşırılacak bir şey yok ;) ben muhabbet kuşunu alıp eve getirdiğime ve onun için bu kadar zaman ayırdığıma şaşırıyorum ama :) hoşbulduk o zaman ;) teşekkür ederim...

18. Sevtap DERİN

Onların o tatlı cazibesine sende kapılmışsın demek ki. :) Hele bir banyoluk tak içinde debelenmesini izle inan bayılacaksın. :)

19. Derya ŞENSOY

evet banyoluk da aldım ama daha erken herhalde takmalı mıyım?henuz 4.gunu bendeki ürkütmeyelim tavşanı :p
    bu arada parmağıma gelmeio ya kafese elimi soktuğumda nerde çırpınacapını şaşırıyor...

20. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Herhangi bir sorunu yok. Güzel ve saglıklı görünüyor. Mutasyonlardan dolayı böyle seylerle karsılasmak normal bir durum.

Sayfayı Paylaş