Karadeniz Pet

Bi türlü alıştıramıyorum :( yoruldum artık :(

• Konbuyu başlatan Esra
  • Başlangıç tarihi
E

Esra

Guest
ne yapsam olmuyor ya yavru 2 aylık dişimi erkekmı bılmıyorum resmını atıcam tepkı verıyo muzık acınca cosuyo dısarıda cıkmak ıstıyo cıkarıyorum kanepenın ayaklıgna gıdıyo hıc kırmasmıyo kendını göruyo orda sanırım öpuyo kendını bseler yapıyo kafese elımı soktugumda bıraz duuryo sonra yıyo ama 3 saattır dısrda ve hıc yem yemedı daha :( elıme gelmıyo kacıyo sureklı dısardaykende napıcam ben

sqz4d.jpg

sqz89.jpg

sqz9r.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayni benimki :D alisir korkma urkutme senden korkmasin yeterbenimkide mutfaga gidio orda ayni bole ayna gibi ayaklari var masanin cok sevio orayi..

Cok inatci oluyo bunlar ama alistimi tependen inmez :D

2 aylık erkek. bıkmadan sürekli eğitimlere devam edin. yüksek sesle konuşmayın ürkütemeyin

Demekki evcilleşme potansiyeli yok

2 aylık yerli erkek . zaman ile alışacaktır fazla üzerine düşmeyin, kuşu önce kafeste elinize iyice alıştırın sonra dışarı çıkarın sizden korkmadığına emin olunca çıkarın

4 gün ne Esra can. Daha sabırlı olmalısın. Benim kuşum da 1 ay oldu bende ama hala ürkek. Bu kadar çabuk olmuyor

koltuğun ayağı ayna vazifesi görüyo onun için sürekli oraya gidiyo buda evcilleşmesine engel

Hocam kusu ben 2. Gun cikardim 3.gun ele geldi acemi sansiydi sanirim :D

Öyle bir şey diyemeyiz Ezel abi. Doğru eğitimi vermemiştir.

Süleyman bi kuşta potansiyel yoksa yoktur, bu çiftleşme içinde böyledir

evcilleşme içinde böyle. kuşun 4 günlük olduğunu ögrendikten sonra şahsım

adına o kuşa 1 ay mühlet veririm. alışmıyorsa alışmıyordur başka yavru denerim

Geri