petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bi yardım etseniz?

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve kurbaa vak didi tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. kurbaa vak didi

arkadaslar bn yni bi kş aldım kuşun biri yaşlı diğeri ise 4 aylık civarı dişi olanda 2.5 yaşına alalı 2 hafta oldu kuşun arkası şişik sanırım yumurtaya gelmiş bnde bunu dusunerek bi yuvalık alıp taktım normalde girmemesi lazımdı ama direk girmiş yumurtada mı sizce ? dişin kuşun eşi baska bi kuş ayırmışlar hayvanı bnde aldın önceden yumurdaymış sanırım ?:eek:;) [​IMG][/IMG]

#1 kurbaa vak didi, 14 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2013
  2. kurbaa vak didi

yokmu bi bildiği olan

#3 kurbaa vak didi, 14 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2013
  3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Öyle bir yazmışsın ki yarım saat okusam yine anlamam

4. kurbaa vak didi

2 tane kuşum war biri yaşlı kuşları alalı 2 hafta oldu dişi olan 2.5 yaşında eşi varmış ayırmışlar sanırım yumurtada yuvalık alınca hemen girmesi grekmiodu ama takar takmaz hemen içine girdi aca yumurtadamıdır kesin :D

5. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Yumurta olup olmadığı böyle anlaşılmaz yan profilden fotoğraf koyarsan anlarız. Ayrıca çok bakımsız olmuş kuş.

6. kurbaa vak didi

kuş yaşlı bi teyzenn bakamadığı için hediye etti hayvana yazık etmiş bi dk resim çekiyim

7. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kurbaa böyle kuşlara bakmak büyük sevap.elinden geleni yap.değişimi görünce çok memnun kalırsın.kuş kirli diye bu soğukta banyo yaptırma.mama vitamin taksivesi yap.

8. kurbaa vak didi

kuş hakkında inn çok bilgimvar 8 senedn beri kuşcuyum muhabbet güvercin kanarya papağanda alıcam :D bütün gerekenleri yaptım vitamin takviyesi yapıorum :D

9. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    papağan alma kardeş çok zor bakımı.birde aynı odada olmuyor muhabbet kuşuyla ona göre

10. kurbaa vak didi

gerçekten mi ayrı odada soğuk olur ya bakması ben sultan papağanı düşünüodum ama onlar muhabbetle yaşıo?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

gerçekten mi ayrı oda kışın soğuk oluryaaa bide bn sultan papağanı alcam onlar muhabbetle geçinio sanırım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

gerçekten mi ayrı oda kışın soğuk oluryaaa bide bn sultan papağanı alcam onlar muhabbetle geçinio sanırım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

sultan papağanıdamı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

sulatan papağanıdamı?

11. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Arkadaşım gereksiz yorum yapma aynı yorumu 50 kere yazma bilen arkadaşlar yazacaktır zaten

12. Emirhan Çiloğlu

kardeş bu kuşun altına talaş koyaydın barii :)

13. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dişi kuşunun hali perişan.dönülmez akşamın ufkundayım diyor.kaç sefer yumurta aldırlarsa hayvancağız ıskartaya çıkınca satmışlar.bence yuvada devamlı yavru baktığından alışkanlık olmuş yuvanın içi.yazık

Sayfayı Paylaş