petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi Yardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih Türk tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih Türk

2 Aylık Muhabbet Kuşu Geldi Eve Cok Canlı Degıl Tunekde Oyle Duruyor Uyukluyor Gıbı Fazla Canlı Degıl Ancak Kus Sesı Duyunca Az cok Canlanıyo İshal Dediler Haslanmıs Patates Verıyorm Kuscuya soruyum dedim bide haslanmıs patates verme ılac kullan dıyo :) napcamı Sasırdım Valla

2. Tunç ÇAĞATAY

Kuşcu ilaç satmak için öyle diyecektir tabi siz yinede vitamin alın suyuna katın soguk ortama koymayın sıcakta dursun ama direk güneş ışıgına koymayın

İlk 1 hafta evde öyle sessiz durur sonra oda oda gezersiniz sus artık diye :)

3. Fatih Türk

Aslında Bende ılac satmak ıcın dıye dusunuyorm cunku burdakı bu kadar adam yanılıyo olamaz ölur felan dıyınce ınsan gıne suphelenıyor :)

Sayfayı Paylaş