petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bi yumurta daha geldi.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ogretmen tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ogretmen

ogretmen Guest

Mrb arkadaslar uc yumurtayi erkek kus telef etti.bir yumurta kalmisti Bigum bi yumurta daha yapmis disi kus.erkek ayri kafeste duruyo.gunde bir kez yan yana getiriyorum on dakika icinde hemen ciftlesiyolar.disi kus neredeyse yuvadan cikmiuor.kafeste yumurta havuc irmik mamasi var.hergun bir mamalik tuketiyo.yuvada da yem var yiyor.erkegi bi kere aldim kirdi.yine alsam kiracak.o yuzden almoyorum.bu yumurtalar butik ihtimalle bos cikar diyolar .yorumlariniz lutfen.

#1 ogretmen, 16 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Eylül 2014
  2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Koyduğunuz zaman çiftleştikleri nü gördüysen boş çıkmıyacağını düşünüyorum ama erkek olmadan da dişinin beslenmesi biraz zor olur

3. ogretmen

ogretmen Guest

Disi onunde 24 saat yem var .mama var sadece diski ve SU icin cikiyor.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    ciftlesiyorlarsa boş cıkma ihtimali azalır, siz gene dikkat edin erkege.. 5-6 gün sonra yumurta kontrolü yaparsınız, damarlanmalar görürseniz hayırlı olsun diyebiliriz.

5. ogretmen

ogretmen Guest

Atilim bey iki yumurta var biri bugunk oldu digeri dort gunluk sabredemedim isik tuttum alttan bir yerde biras daha Jorun kizariklik ve ince ince kirmizi damarlar yumurtanin icinde gorunuyor.acaba kusu yarim saat folluktan uzak tutmak yumurtaya zarar verirmi.

#5 ogretmen, 16 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş