Karadeniz Pet

bi yumurta daha geldi.

• Konbuyu başlatan ogretmen
  • Başlangıç tarihi
O

ogretmen

Guest
Mrb arkadaslar uc yumurtayi erkek kus telef etti.bir yumurta kalmisti Bigum bi yumurta daha yapmis disi kus.erkek ayri kafeste duruyo.gunde bir kez yan yana getiriyorum on dakika icinde hemen ciftlesiyolar.disi kus neredeyse yuvadan cikmiuor.kafeste yumurta havuc irmik mamasi var.hergun bir mamalik tuketiyo.yuvada da yem var yiyor.erkegi bi kere aldim kirdi.yine alsam kiracak.o yuzden almoyorum.bu yumurtalar butik ihtimalle bos cikar diyolar .yorumlariniz lutfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Koyduğunuz zaman çiftleştikleri nü gördüysen boş çıkmıyacağını düşünüyorum ama erkek olmadan da dişinin beslenmesi biraz zor olur

Disi onunde 24 saat yem var .mama var sadece diski ve SU icin cikiyor.

ciftlesiyorlarsa boş cıkma ihtimali azalır, siz gene dikkat edin erkege.. 5-6 gün sonra yumurta kontrolü yaparsınız, damarlanmalar görürseniz hayırlı olsun diyebiliriz.

Atilim bey iki yumurta var biri bugunk oldu digeri dort gunluk sabredemedim isik tuttum alttan bir yerde biras daha Jorun kizariklik ve ince ince kirmizi damarlar yumurtanin icinde gorunuyor.acaba kusu yarim saat folluktan uzak tutmak yumurtaya zarar verirmi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri