petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

biblo gibi duruyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ecealp tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ecealp

ecealp Guest

öncelikle iyi akşamlar herkese ben aranıza yeni katıldım umarım bana da yardımcı olursunuz.
    dün öğlen benle uyurken pencereden uçup giden canım kuşum Deniz'den sonra erkek arkadaşım üzüldüğüm için bana yeni bir kuş alarak eve geldi.
    bu ufaklık çok sevimli muhtemelen de henüz küçük ne ısırıyor ne kaçıyor daha parmağımı uzatır uzatmaz geldi hiç kaçmıyor. öpüyorum parmağımla okşuyorum sesini çıkartmıyor. fakat dün geldiğinde kursağı doluydu çok şişko görünüyordu ama geldiğinde dudağımdan bi kaç yem yedi. ama ondan sonra hiç birşey yemedi. tüyleri çok parlak, kakasıda normal hatta baya bir kaka yapmış ama 24 saattir hiç birşey yemedi birazcık haşlanmış yumurta verdim zorladığım için azıcık yedi. şu anda omzumda uyukluyor... ben bu hayvanı ne yapayım açlıktan ölmesin?

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    resim bekliyoruz.Aramıza hoşgeldiniz.Fazla üstüne gitmemenizi öneririm.1 hafta sizi tanıma süresi tanıyın.kaçan kuşunuzada üzüldüm.

3. ecealp

ecealp Guest

Deniz dişiydi fakat çok konuşan ve inanılmaz yapışkan bir kuştu =) zaten biz onu değil o bizi seçmişti muhtemelen merakının kurbanı oldu üstten açılan camdan atlamış geri dönmeye çalışsa da dönemezdi...
    teşekkür ederim =)

4. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    sizi kendi seçmiş ve şimdide süzülerek terk etmiş üzücü bir durum :rolleyes:

5. ecealp

ecealp Guest

[​IMG][/url][/IMG]

#5 ecealp, 14 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Kasım 2013
  6. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    resim açılmıyor

7. ecealp

ecealp Guest

[​IMG][/url][/IMG]

8. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    sağlıklı bir erkek maşallah.:)

9. ecealp

ecealp Guest

peki bu sakinlik hayra alamet mi? akşam üzerinden beri böyle birlikte ders çalışıyoruz arkadaşla =))
    bir de yaşı ne kadardır sizce ?

10. Tunç ÇAĞATAY

Dikkat edin yere gazete serin eğer kırıp yemez ise kafesinde aldığınız yere götürün orda biraz dursun diğerlerinin içinde.

11. Ömer albayrak

Yavru bi muhabbet kuşm var parmagmla oynarkn sesler çıkarıyo kafanı aşagı yukrı yapıyo bide yem cıkaryo agznfan bi kaç tane acaba konusmaya mı calısıyo

12. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    oynamaya yada konuşmaya çalışıyordur.

13. Ömer albayrak

Konusmya calıstgnı nasıl anlarız?

14. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    garip sesler çıkrtmaya çalışır.

aynı bu videodaki gibi

[YOUTUBE]pmB-C0Y4U-I[/YOUTUBE]

15. Ömer albayrak

Benm kusm daha cok yavru gagası siyah ama parmgmla öle oynrkn kafasnı kabrtıyo garp sesler cıkrıyo hep maviş maviş. Diym ona dnlio snra öle yapıyo ama her zamn deil ben alalı on gün oldu ötmyî bile becermio dgru dzgün ne Zamn konusr sence hep ilgîlniom

16. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    yanlış hatırmıyorsam 5-6 aylıkken konuşmaya başlıyorlar.

17. Ömer albayrak

Alla. Alla bu kuş taa 4 ay snra konusck yani hee

Sayfayı Paylaş