Karadeniz Pet

biblo gibi duruyor

• Konbuyu başlatan ecealp
  • Başlangıç tarihi
E

ecealp

Guest
öncelikle iyi akşamlar herkese ben aranıza yeni katıldım umarım bana da yardımcı olursunuz.
dün öğlen benle uyurken pencereden uçup giden canım kuşum Deniz'den sonra erkek arkadaşım üzüldüğüm için bana yeni bir kuş alarak eve geldi.
bu ufaklık çok sevimli muhtemelen de henüz küçük ne ısırıyor ne kaçıyor daha parmağımı uzatır uzatmaz geldi hiç kaçmıyor. öpüyorum parmağımla okşuyorum sesini çıkartmıyor. fakat dün geldiğinde kursağı doluydu çok şişko görünüyordu ama geldiğinde dudağımdan bi kaç yem yedi. ama ondan sonra hiç birşey yemedi. tüyleri çok parlak, kakasıda normal hatta baya bir kaka yapmış ama 24 saattir hiç birşey yemedi birazcık haşlanmış yumurta verdim zorladığım için azıcık yedi. şu anda omzumda uyukluyor... ben bu hayvanı ne yapayım açlıktan ölmesin?

resim bekliyoruz.Aramıza hoşgeldiniz.Fazla üstüne gitmemenizi öneririm.1 hafta sizi tanıma süresi tanıyın.kaçan kuşunuzada üzüldüm.

Deniz dişiydi fakat çok konuşan ve inanılmaz yapışkan bir kuştu =) zaten biz onu değil o bizi seçmişti muhtemelen merakının kurbanı oldu üstten açılan camdan atlamış geri dönmeye çalışsa da dönemezdi...
teşekkür ederim =)

Deniz dişiydi fakat çok konuşan ve inanılmaz yapışkan bir kuştu =) zaten biz onu değil o bizi seçmişti muhtemelen merakının kurbanı oldu üstten açılan camdan atlamış geri dönmeye çalışsa da dönemezdi...
teşekkür ederim =)

sizi kendi seçmiş ve şimdide süzülerek terk etmiş üzücü bir durum :rolleyes:

a>

ujz91.jpg
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
resim açılmıyor

sağlıklı bir erkek maşallah.:)

peki bu sakinlik hayra alamet mi? akşam üzerinden beri böyle birlikte ders çalışıyoruz arkadaşla =))
bir de yaşı ne kadardır sizce ?

Dikkat edin yere gazete serin eğer kırıp yemez ise kafesinde aldığınız yere götürün orda biraz dursun diğerlerinin içinde.

Yavru bi muhabbet kuşm var parmagmla oynarkn sesler çıkarıyo kafanı aşagı yukrı yapıyo bide yem cıkaryo agznfan bi kaç tane acaba konusmaya mı calısıyo

Benm kusm daha cok yavru gagası siyah ama parmgmla öle oynrkn kafasnı kabrtıyo garp sesler cıkrıyo hep maviş maviş. Diym ona dnlio snra öle yapıyo ama her zamn deil ben alalı on gün oldu ötmyî bile becermio dgru dzgün ne Zamn konusr sence hep ilgîlniom

Benm kusm daha cok yavru gagası siyah ama parmgmla öle oynrkn kafasnı kabrtıyo garp sesler cıkrıyo hep maviş maviş. Diym ona dnlio snra öle yapıyo ama her zamn deil ben alalı on gün oldu ötmyî bile becermio dgru dzgün ne Zamn konusr sence hep ilgîlniom

yanlış hatırmıyorsam 5-6 aylıkken konuşmaya başlıyorlar.

Geri