Karadeniz Pet

Bıcır ne yapıyor ?

Cüneyt BAYSAL

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumun ilginç hareketler yaptığına tanık oldum. Bu hareketlerle neyi ifade etmeye çalışıyor? Bilen varsa söylesin lütfen :D (Pek hayra alamet değil gibi)

[YOUTUBE]bgAI8DTiMeE[/YOUTUBE]

bence senın kuşun eş istıyo yanına bı kızışmış dişi almalısın....

Kuşunuz Süleyman'ın da dediği gibi tünekle çiftleşiyor. :D Yanına eş alırsanız onun iyiliğine olur.

bence senın kuşun eş istıyo yanına bı kızışmış dişi almalısın....

Sanki tünekle çiftleşiyo :D :D :D

Eş al bana artık anlasana demek istiyor.

Kuşunuz Süleyman'ın da dediği gibi tünekle çiftleşiyor. :D Yanına eş alırsanız onun iyiliğine olur.

Sanırım herkesin fikri aynı. Bir eş almak en iyisi yoksa :eek:

Bi de sanırım ballı krakeri fazla kaçırmış olabilir :)

Bu arada ballı krakeri vermeyin kuşunuza. Bilinmedik şeylerle yapıştırıyorlar o yemleri. Önerilmiyor. :)

benim kusumda aynısını aynaya yapıyor ilk gördüğümde misafirler vardı utandım bu ne yapıyor diye :D malesef yanına erkek alamadım uru çıktı ama hastalık dinlemeden aynı harekete devam :D

senin kuş uçmuş :) at yanına kızışmış bir dişi ondan sonra yumurtaları saymaya başla : )

performansa bakarsak 9 doğrtturur.maşallah diyelim nazar değmesin

benim kusumda aynısını aynaya yapıyor ilk gördüğümde misafirler vardı utandım bu ne yapıyor diye :D malesef yanına erkek alamadım uru çıktı ama hastalık dinlemeden aynı harekete devam :D

Allah'tan misafir falan yoktu bizde :D Ben kafesten aynayı çıkardım ağzında yem biriktiriyordu kuş.

senin kuş uçmuş :) at yanına kızışmış bir dişi ondan sonra yumurtaları saymaya başla : )

İnşallah dediğin gibi olur ama kızışmış dişi nasıl anlaşılır. Dişilerde böyle hareketler yapıyor mu ? :confused:

performansa bakarsak 9 doğrtturur.maşallah diyelim nazar değmesin

Göreceğiz artık :D

aynen bende merak ediyorum dişilerde bu hareketi yaparmı benim kuşum bildiğim kadarıyla dişi ama aldığımız kuscu erkek demişti ve hareket yapıyor :D

Eş falan istemiyor

Bu çok tehlikeli bir durum kuşunuz kafesten dişarı çıkmaya calisiyor benimkide aynı davranıslar sergilemişti .. bir gün eve döndüğümde kafası kafese sıkısık halde buldum neyseki birsey olmadı ama uzun süre öyle kalsaydi kötü seyler olabilirdi ...