Karadeniz Pet

Bicirik damatla anlaşma sürecinde :) Videolu+Balıklar

Ali Alp ÇOŞAN

Emektar Üye
Fondaki müzik için kusura bakmayın radyonun gazabına uğradık :D
[YOUTUBE]HrYKmEoYjhQ[/YOUTUBE]
Yavaş yavaş anlaşmaya başladılar,birde biciriğimin poposu yumurta geliyormuş gibi hafif kabardı dışa,kırmızılaştı,damat(erkek kuşum)tan beklemiyorum bi icraat sanırım kızgınlık yumurtası :)
Bu arada kızım bicirik süreki yuvalıkta olduğundan tırnaklar büklüm büklüm oldu tahta tüneğin önemi işte :)
Saldır kızıım erkekte iş yok :p

Ve meleklerim :)
Ne bakıyon biladeer demiş beyimiz :) adı baskın :)

Buda en hızlı gelişen adı altın :)

10 meleğimin 7sinin ismini karıştırmadan söylüyorum 3ünü karıştırıyorum bu genel tablo tetra pro sefasındayken :)

Son düzenleme:
Ali Alp bu çiftin işi tamam eş olmuşlar hadi gözün aydın :)

Bu arada kafes düzenin çok yanlış..Tüneğin bitanesini direk yuvalığın giriş kısmına bağla..

Vallahi mi? Ben halen erkek kaçtığından eş değil bunlar diyordum serkan abi :) Arada böyle tokuşuyorlar :)
Tünek bu kadar yaklaşabiliyor yuvalığa abi,direk önündemi olması gerek tüneğin?

Evet telle yuvalık girişi paralel olsun..

Evet tünekle yuvalık girişi paralel olsun..
Yarın tüneği ortaya koyayım ama tünek durmuyor orada videoda görmüşsündür takabilirim ama alta kayar abi.O yüzden yarın bıçakla tüneğe operasyon yapıp dediğin gibi olmasını sağlayacağım :) hatta şimdi elime alıyorum :)

Çok basit o yaa , yunek girişinin deliğini biraz oy , tüneğinde ucunu incelt , tamamdır işlem..

Erkek ayak atmalara başladı artık yuvaya oldukça sık giriyor çıkıncada erkekle birbirlerini kaşıyorlar dipdibe duruyorlar :)

çok tatlılar maşallah :) hazirandan bu yana ne gibi değişimler oldu :)

Geri