Karadeniz Pet

Bicirik'ten Resimler

Ali Alp ÇOŞAN

Emektar Üye
Şimdilik 2-3 karelik resim ekliyorum.Yakın zamanda böyle birkaç resmini daha ekleyeceğim :rolleyes:

BUNUN AŞAĞISINDAKİ RESİMLER ÇOOK ESKİ 1 AYLIKTAN BERİ OLANLAR DAHİL :)
Sıcaktan şikayetçi,efe taklidiyle serinleme yöntemi :)

Bu resimde 1-2aylıktı

Son düzenleme:
maşşallah kuyruk nerede?

Gökhan abi bu biriciği bildim bileli kuyruksuz.. Bunun özelliği bu kuyruksuz model :D Ali maşAllah çok tatlı olmuş sıpa :D

maşşallah kuyruk nerede?
Abi kuyruğu uzamıyor biciriğimin :( Çok denedik benle tanıştığından beri muhammet abim bilir ne mamalar yedirdim olmuyor uzamıyor kuyruğu.Bundan 2 ay önce bu kökleri çekeyim bari dedim kökleri tuttum hafif asıldım direk elime geldi.Sonra biraz uzadı kuyruğu 5-6cm kadar sonra kuyruğunun bir bölgesinde erir gibi inceldi koptu :eek: Ama bir sorun olmuyor,yine uçuyor koşuyor,denge sorunu yaşamıyor ve en önemlisi onun canını acıtmıyor o yüzden pek sorun değil benim için.Onun içinde değil mutluyuz böyle gözüm alıştı yani abi :) Teşekkürler :)
Gökhan abi bu biriciği bildim bileli kuyruksuz.. Bunun özelliği bu kuyruksuz model :D Ali maşAllah çok tatlı olmuş sıpa :D
Kuyruksuz Albino model :cool: :D Teşekkür ederim muhammet abi :)

vayyy ali alp im hoşgeldin sonunda formumuza teşfik edebildin :)

şaka biyana hoşgeldin..

vayyy ali alp im hoşgeldin sonunda formumuza teşfik edebildin :)

şaka biyana hoşgeldin..
Hoşbulduk serkan abii,sitenin adresini yanlış almışım.Hep hata verdi sonunda irem linki attı hemen geldim :)

bende dedim o kadar çağırdım ali alp i neden gelmedi diye kızıyordum sana :) neyse ki hata varmış durumda :)

eyvallah kardeşim saolasın..hoşgeldin tekrardan..

alp bunun güzelligi ne böle ya bende beyaz hastasıyım maşallah ona :)

hoşgeldin...bicirik de maşallahı var...

Hoşbulduk ali abi :)
alp bunun güzelligi ne böle ya bende beyaz hastasıyım maşallah ona :)
Bende beyazın hastasıyım abi.Gittik erkek diye aldık bilgisizlikten dişi olduğunu göremedik.İlk aylar bana alışmadı bazen gidip veresim geldi ama dedimki sen bana alışana kadar benimlesin derkeen aylar su gibi geçmiş ben ona alışmışım o bana.Sonrada veremedim prensesi :) Yakında bir eş alıcam inş :)
hoşgeldin...bicirik de maşallahı var...
Teşekkürler abi :)

Son düzenleme:
Bende de var albino, eli maşalı prenses benimki.
Benim prensesinde sizinkinden aşağı kalır yanı yoktur sanırım :) Köye git,ders çalış derken bir haftalığına yumurta maması yapmadıydım ben her mutfağın sürgülü kapısını açtığımda carcarcarcarcar öterdi yumurta yap diye :D .Arada kemirir meririr ama iyi kuştur benim prensesim :) Sizin kuşunuzunda resimlerini görebilirmiyiz muammer abi ?

Tabi bilgisayara bakıyım bi varmı çekilmiş yoksa yeni çekip eklerim.

Bu beyazım.

Uploaded with ImageShack.us
Bunlarda kardeşleri
fotoraf0637r.jpg

resimleri telefonla ve gece çektiğim için güzel çıkmamışlar.