Karadeniz Pet

Bicirik'ten Resimler

maşaallah...ALLAH nazardan korusun....2.resimdeki ortaki kuş da bizim hanımefendiye ne kadar da benziyor...maşaalllah...
bu da benim nazlı hanımefendi...

t6dIm.jpg

Maşallah ne güzel kuşlarımız olmuş :)

Maşşallah, Biricik çok tatlı.

Bizde beyaz albino bekliyoruz. Henüz yavruda olduğu için ayırttık heyecanla bekliyoruz . :)
İnsallah bizim kuş da sizinki gibi güzel olur.

:D maşAllah zıpıra ya ilk gördüğümde cücük sandım :D ama gerçekten bambaşka bi' şey bu :)

Benim limonunda aldığımda kuyruğu yoktu abi yavaş yavaş çıkmaya başladı :) Bu arada çok güzel kuşun var Allah bağışlasın

Maşşallah, Biricik çok tatlı.

Bizde beyaz albino bekliyoruz. Henüz yavruda olduğu için ayırttık heyecanla bekliyoruz . :)
İnsallah bizim kuş da sizinki gibi güzel olur.
Allah sizede böyle güzel kuş nasip eder inş :)
Bizimkinin kuyruğundan alan Allah sevimliliğine vermiş,inşallah sizinki 4*4lük olur :)
:D maşAllah zıpıra ya ilk gördüğümde cücük sandım :D ama gerçekten bambaşka bi' şey bu :)
Gözümde hiç büyümedi kerata,kuyruğu olsa çok heybetli olacakmış da topalak kaldı prensesim :D Cücüğüm benim :)
Benim limonunda aldığımda kuyruğu yoktu abi yavaş yavaş çıkmaya başladı :) Bu arada çok güzel kuşun var Allah bağışlasın
Seninki yine uzuyor benimkinin kuyruk damarı yok çıkmıyor :) Teşekkürler :)

Bu da güzellik yarışmasına koyduğum 2 pozu,o kadar söyledim yanaklarında havuç lekesi kalmasın beğenmiyorlar diye ama direk ağzını silmeden poz vermiş prensesim :mad: :eek:
lwskr.jpg

lwslk.jpg