Karadeniz Pet

bide siz yorumlayın benim yaramazları

• Konbuyu başlatan Lütfi ÖZER
  • Başlangıç tarihi
L

Lütfi ÖZER

Guest
arkadaşlar yeni aldığım 1çift kuşum yorumlarınızı bekliyorum erkek ve dişi kuşumla ilgili ay olarak 5 ay diye tahmin ediyorum yorumlarızı bekliyorum

güzel güzel :D

Masallah renkleri kendileri uzaktan gordugum kadariyla guzeller yasini cikaramadim telefondan girdigim icin gostermedi :)

Maşallah çok güzeller, tüneği değiştirin, birde akıllı yemlik kafesin içinde mi? dışardan takarsanız yer daraltmamış olur tabi kafes müsaitse.

Maşallah çok güzeller, tüneği değiştirin, birde akıllı yemlik kafesin içinde mi? dışardan takarsanız yer daraltmamış olur tabi kafes müsaitse.

:D tüneği tam şimdi değiştirdim kalp kalbe karşı derler olayı oldu akıllı yemlik kafese sığmıyor kardeş

yaşları konusunda tereddütdeyim bence 5 aylık sizce ?

Kuşlarınız çok tatlı lütfi bey sanırım dişi kuşun kızışmış.erkeğine zaman var inşallah erkeğinde kızıştıktan sonra tüyler kadar yavru alırsın :)

Kuşlarınız çok tatlı lütfi bey sanırım dişi kuşun kızışmış.erkeğine zaman var inşallah erkeğinde kızıştıktan sonra tüyler kadar yavru alırsın :)

daha 5 aylıklar yoksa renkleri çok güzel telefonun kamerasında bi sıkıntı vardı bide fotoğraf çekmeyi hiç beceremem

:) Maşaallah çok tatlılar

evet bi o kadarda uyanıklar bugün yeni almış olduğum tahta tünekleri takıyodum 5cm açıklık vardı sadece ordan kaçdı gitti ikiside epey kovalamaca oynadık geri girdiremedim kafese bakdım olmuyo bırakdım kendiler acıkınca girdiler kafese :D

:):) Hele Cambazlıkları var ya onlar daha çok sevdiriyor kendilerini keratalar :)

MaşAllah kuşlar güzel dişinin rengi bambaşka :) Yalnız erkek dişiye nazaran daha küçük gibi geldi bana. Dişi 5-6 aylık erkek 4,5 aylık civarı gibi geldi bana şahsen. Yerli gibi duruyorlar.

MaşAllah kuşlar güzel dişinin rengi bambaşka :) Yalnız erkek dişiye nazaran daha küçük gibi geldi bana. Dişi 5-6 aylık erkek 4,5 aylık civarı gibi geldi bana şahsen. Yerli gibi duruyorlar.

aynen öyle ustam şimdilik öpüşmüyolar ben hiç ras gelmedim ama alalı 1 hafta oldu ondan olabilir renk olarak ikiside güzel eğer yavrularını alırsam yavrularının rengi şahane olur bence

aynen öyle ustam şimdilik öpüşmüyolar ben hiç ras gelmedim ama alalı 1 hafta oldu ondan olabilir renk olarak ikiside güzel eğer yavrularını alırsam yavrularının rengi şahane olur bence

Evet güzel renk vereceğe benziyorlar :)
Hayırlısı olsun inşAllah.

Geri