petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bide siz yorumlayın benim yaramazları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Lütfi ÖZER tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Lütfi ÖZER

arkadaşlar yeni aldığım 1çift kuşum yorumlarınızı bekliyorum erkek ve dişi kuşumla ilgili ay olarak 5 ay diye tahmin ediyorum yorumlarızı bekliyorum

2. Kutluay DOLKAN

Kutluay DOLKAN New Member

Beğenileri:
    0
    güzel güzel :D

3. Sehimerdan KARA

Masallah renkleri kendileri uzaktan gordugum kadariyla guzeller yasini cikaramadim telefondan girdigim icin gostermedi :)

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    MaşAllah güzel kuşlar.

5. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzeller, tüneği değiştirin, birde akıllı yemlik kafesin içinde mi? dışardan takarsanız yer daraltmamış olur tabi kafes müsaitse.

6. Lütfi ÖZER

:D tüneği tam şimdi değiştirdim kalp kalbe karşı derler olayı oldu akıllı yemlik kafese sığmıyor kardeş

7. Lütfi ÖZER

yaşları konusunda tereddütdeyim bence 5 aylık sizce ?

8. Engin DERİM

Çok çok güzellermiş maşallah.

9. Lütfi ÖZER

öyledir hektor ile marya :D

10. Furkan oruc

Kuşlarınız çok tatlı lütfi bey sanırım dişi kuşun kızışmış.erkeğine zaman var inşallah erkeğinde kızıştıktan sonra tüyler kadar yavru alırsın :)

11. Lütfi ÖZER

daha 5 aylıklar yoksa renkleri çok güzel telefonun kamerasında bi sıkıntı vardı bide fotoğraf çekmeyi hiç beceremem

12. Furkan oruc

:) Maşaallah çok tatlılar

13. Lütfi ÖZER

evet bi o kadarda uyanıklar bugün yeni almış olduğum tahta tünekleri takıyodum 5cm açıklık vardı sadece ordan kaçdı gitti ikiside epey kovalamaca oynadık geri girdiremedim kafese bakdım olmuyo bırakdım kendiler acıkınca girdiler kafese :D

14. Furkan oruc

:):) Hele Cambazlıkları var ya onlar daha çok sevdiriyor kendilerini keratalar :)

15. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah kuşlar güzel dişinin rengi bambaşka :) Yalnız erkek dişiye nazaran daha küçük gibi geldi bana. Dişi 5-6 aylık erkek 4,5 aylık civarı gibi geldi bana şahsen. Yerli gibi duruyorlar.

16. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah :)

17. Lütfi ÖZER

aynen öyle ustam şimdilik öpüşmüyolar ben hiç ras gelmedim ama alalı 1 hafta oldu ondan olabilir renk olarak ikiside güzel eğer yavrularını alırsam yavrularının rengi şahane olur bence

18. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Evet güzel renk vereceğe benziyorlar :)
    Hayırlısı olsun inşAllah.

19. Lütfi ÖZER

aynen öyle ustam kendilerine bir zarar gelmesin yavru vermeselerde olur zaten ele alışık kuşlar kendilerini sevdiriyolar

20. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    MaşAllah güzel bi' şey aslında birden fazla kuşun da sahibine alışık olması :)

Sayfayı Paylaş