Karadeniz Pet

Bıdığım sulu dışkılıyor ve de yem yemiyor. :(

O

Oznurmetinn

Guest
Merhabalar 1.5 yaşındaki bıdığım ılık suda yeşillik yiyerek banyo yaptıktan bi kaç gün sonra sulu ve oldukça koyu renkte dışkılamaya başladı bunun banyolardan sonra çok normal olduğunu duydum. Doğal olarak biraz halsiz ve daha fazla uyumaya başladı. Esas endişelendiğim konu normal yemlerini yemiyor onun yerine iki üç gündür sadece bebek bisküvisi ve havuçla beslenmeye başladı. Yulaflarını ve kumunu da yemiyor:( hiç eksik etmem kafesinden. Onun dışında çay ve haşlanmış patates verdim iştahla yedi ve içti o konuda sıkıntı yok ama doğru mu yaptım..

Bağırsak antibakteriyeli vardı fakat hiç kullanmadım geçmezse bu durum için kullanmam uygun olur mu ya da suyuna vitamin önerir misiniz?

Gayet neşeli, konuşuyor, uçuyor oynuyor fakat eskisinden daha az. Daha önce de sulu dışkı olayı oldu bir haftaya geçmişti sadece tek fark yem yemiyor olması bu olay için ne yapmalıyım ne vermeliyim nasıl düzeltebilirim kendiliğinden düzelir mi yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyileşmezse antibiyotik mi vermem gerek. Umarım gerek kalmaz. Kanarya yemi de deniycem. Teşekkürler.

Geri