Karadeniz Pet

Bıdık :)

Berkcan ERGEN

Yeni Üye
Öncelikle foruma yeni katıldım 10 gün önce aldım kusumu yavru kalmamış bunu aldım ama yavrular yumurtadan çıkınca istersek degistirecegini soylediler ben 10 günden beri ilgileniyorum biraz korkuttum galba 2-3 gün önce tutmaya çalistim elimle haliyle korktu Bıdığım resimlerini de atıyorum yorumlarınızı alayım erkek yada disi bilmiyorum bide ırkını merak ediyorum iyi akşamlar...
u2y8uquv.jpg

ra8yny6a.jpg

uru3u3yz.jpg

8a6ypesy.jpg

y7yra6a9.jpg

u2y6udub.jpg

eqetupar.jpg

agedugaz.jpg

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tamam öyle yaparım bana bu günlerde hasta gibi geldi nasıl saglikli midir sizce ?

bence de değiştir yavru erkek bir kuşla...tutmaya çalışırsan daha çok korkutursun elinden yem yedirmeye felan çalış yeni alacağın kuşu... Kafeside değiştirmeni öneririm küflü sanki boyasız prinç telli bir kafes alabilirsin.

Tamam onuda almam 2 haftayi bulur heralde yumurtadan galba yeni cikiyolarmis bide alirken erkek oldugunu nerden anlicaz

burun delikleri mor renkte olmasına dikkat et, beyaz olmasın.

Burnu mor veya pembe olsun bu kus hem yasli hem disi egitilmez ve isirir kus alirken tuyleri fuzel ve harekerli olmasina dikkat et
Saygilar

Bıdık kızışmış bir dişi. Bence buna bir eş alın güzel yavrularınız olur. Kuşa alıştıktan sonra geri vermek bana çok zor geliyor. Hele onu petshop a bıraktıktan sonraki göreceği muameleyi düşününcee...

O kadar yaşlı mı ki sizce tahmini yasi nedir arkadaslar ?

Geri