petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bii bakarmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adanali tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bugün aldıgım muhabbet kusunun dişisiyle benim erkek tel arasından öpüşüyorlar daha 2-3 saatlik dişi kendi erkegini bıraktı benim erkege geliyor devamlı tele tırmanıp telde öpüşüyorlar ötüşüyorlar sizce ne yapmalıyım dişisini alıp yeni aldıgımımı koyayım bide eski dişiyle yeni dişi aynı cins birbirinin aynısı foto cekip koysan anlamassın ne yapayım acil yardım edermisiniz ?

2. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    2-3 gün sonra dişilerin yerini değiştir yada kafesleri birbirinden uzklştır

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Araya kapalı bir bölme koyabilirsin kardesim.

4. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    tek 1 kafes ortadan bölmeli yeni aldıgım dişiyi koydum yanına iyi anlasıyorlar tellere tırmanıyorlardı simdi aynı tünekte duruyolar :) nasıl bi iştir ya 7-8 aylık dişisini bıraktı

5. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    yeni aldıgım dişiyi koydum beyazın yanına bakalım bir sorun yok simdilik ama çok şaşırdım

6. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    hadi bakalım beyaz kuş muhteşem

7. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Kuşlarını gördüm beyaz kuşun gerçekden güzel fakat değiştirsen bile aradaki bölmeyi kapatırsan daha iyi olur üreticiler bile o şekilde yapıyor seslerini duymalarında sorun yok ama birbirlerini görmezlerse daha iyi şimdiden bol yumurtalı sağlıklı yavrular dilerim

8. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    arasına bölme yaptım kapattım göremezler artık birbirlerini tesekkür ederim inşallah o günleri görürüm :)

Sayfayı Paylaş