petshop

bıktım artık ya :( :( :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 29 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    bu kuşlar insanı delirtecek ben 1 sene uygun cifti seçmeye uraştım sonunda oldu dedim 1 kuluçkada 3 yumurtadan 1 yavru cıktı canlı olarak o da çarpık bacak oldu sonra öldü oda :( şimdi yine yumurtlmaya başladılar şimdide yumurtaları yumurtluyorlar kırıyorlar kafeslerinde kalamar vitamin mama eksik etmiyorum yerlerinde sesiz sakin şimdi diyeceksiniz sabır işin sırrı sabrında bir zınırı var ya 1-1.5 senedir bir sag salim yavru alamadım bir öneri verin yumurtaları kırmayı bağımlılık haline getirdiler galiba nasıl bu sorunu çözebilirim

2. Muzaffer SEVİM

Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Pendik/İSTANBUL
    Muhabbet kuşlarından bazıları yuvalarına bakılmasında rahatsız olur ve yumurtayı anında kırar,tabii istisnalarda vardır muhakkak.Erkek dişiyi yuvadan çıkartıp çiftleşmek ister,yine yumurtalar kırılabilir.Benim aklıma gelenler bunlar [MENTION=6218]yusufkral[/MENTION]

3. yusufkral

yusufkral Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    galiba erekke kuş kırıyor

4. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    İZMİR
    isyan etme.olursa olur.bende çok uğraştım.3 dişi değiştirdim.8 yıl boyunca yavru olur diye bekledik.hepsiylede iyi anlaştı erkek kuş.en kaliteli yemleri mamaları vitaminleri verdim.ama olmayınca olmuyor.

Sayfayı Paylaş