Karadeniz Pet

Bıktım artık yardım edin

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
Ö

Özgür+

Guest
Arkadaşlar bu kuşu alalı 2 ay falan oluyor kuşun sürekli kanatları aşağıda bazen düzeltiyor ama genelde aşada duruyor. çiftleşme falan olmadı önceki kafesinden ayırdım belki kanadını biyerlere çarpıyodur incinmiştir diye şimdi 2 gündür ayrı kafesinde ama sonuç gene aynı.

elime aldım kanadını açtım oynattım hiç bir sıkıntı yok uçabiliyor da . kakası normal sizce nedeni nedir ? kuşu değiştireyimmi ?

EEA5GZ.jpg

AYXJnr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

@Levent ACAR
[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]
[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]
[MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]
[MENTION=5326]Okan Şenol[/MENTION]
[MENTION=1462]Mehmet ŞEKER[/MENTION]
[MENTION=6728]Mehmet ÖZEL[/MENTION]
[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]

Abiler bi yardım delirecem

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkaşım bende aynı seninkigibi süreklikanatkarı düşük dişivar ama bu 3cü kuluçksıherkuluçkadan yavru aldım

Kuş çok uçunca yorulunca kanatlarını aşağı sarkabilir ortam çok sıcaksa ozamanda kanatları düşebilir veya kanadında başka sorunlar vardır.

Kuş çok uçunca yorulunca kanatlarını aşağı sarkabilir ortam çok sıcaksa ozamanda kanatları düşebilir veya kanadında başka sorunlar vardır.

petshop a söyledim mevsim değişikliğinden tüm kuşlar öyle dedi ama ben pek inanmıyorum çünkü 2 aydırlı bu şekilde ilk geldiğinde ishaldi ishalini düzelttim ama kanadı aynı şekilde devam ediyor

ilk kez böyle bi kuşla karşılaşıyorum

yumurlamadanda kanatları düşüktü

biliyorum yumurta olduğunda . yumurtlamadan kanatlar düşük kalır. sizin kuş da elinizde olduğundan beri kanadı düşükmüydü ?

yeni resim az önce çektim

AYXJnr.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kesin olmamakla birliktebu dişimin annesi iri yapılı babası küçüktü ben buna yordum böyle olmasını ama yinede sor soruştur başka problemde olabilirmi diye

petshop a söyledim mevsim değişikliğinden tüm kuşlar öyle dedi ama ben pek inanmıyorum çünkü 2 aydırlı bu şekilde ilk geldiğinde ishaldi ishalini düzelttim ama kanadı aynı şekilde devam ediyor

ilk kez böyle bi kuşla karşılaşıyorum

biliyorum yumurta olduğunda . yumurtlamadan kanatlar düşük kalır. sizin kuş da elinizde olduğundan beri kanadı düşükmüydü ?

yeni resim az önce çektim

AYXJnr.jpg

Benim kuşta kendini kabartıyordu akantları düşüyordu 1-2 ay sonra düzeldi ama sürekli düşük değil belki geçer seninkide hem kuşa zararı yok öyle durması bence sorun etmemelisiniz.

bu kuş yavru arkadaşım normal böle olması degiştirmene gerek yok normal bir durum

Bir kaç gün kafesten salmayın vitamin mama takviyesi yapın kendini biraz toparlasın yorgun gözüküyor.

arkadaşım tmm ne yani yavru kuş tüye giremezmi yani dediğim gibi kuş en fazla 3 veya 4 aylık yavru daha dişi kuş normal kanatlarını salması

Bir kaç gün kafesten salmayın vitamin mama takviyesi yapın kendini biraz toparlasın yorgun gözüküyor.

Zaten surekli kafesdeydi :) diger kafesde de ara sıra kafes icinde ucuyodu alan genisdi

arkadaşım tmm ne yani yavru kuş tüye giremezmi yani dediğim gibi kuş en fazla 3 veya 4 aylık yavru daha dişi kuş normal kanatlarını salması

Hocam kuş 6 aylık kanadını salması normal mi sizce ?

neyse kardeş sen halen sormaya devam ediosun kuşun bir şeyi yok tmm sen halen sor daha neler çıkacak bakalım kuşun hakkında neyse hade iyi formlar sana

neyse kardeş sen halen sormaya devam ediosun kuşun bir şeyi yok tmm sen halen sor daha neler çıkacak bakalım kuşun hakkında neyse hade iyi formlar sana

sanada burası yardım platformu ve bu kuş da bi sorun var gerekirse çözülene kadar da yazıcam

Küçücük daha yumurta kesin yok. Bazı kuşlar böyle yapıyor .Bence hicbir sorun yok . İyi hobiler :).