petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bıktım artık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve onurjoker tarafından 5 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. onurjoker

onurjoker New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba kuşu alalı 1,5 ay oldu elimde yeşilik veya telefon olmadığı sürece gelmiyor parmağımı uzatığımda 1 gün geliyor 1 gün gelmiyor alalı 1,5 ay oldu ama sadece çok nadir elime geliyor interneten baktım 1 ayda alışır diyor her türlü yöntemi denedim avuçlamak hariç tabi konuştum sabırla ama anca kafası eserse geliyor beyefendi lütfen önerdiğiniz şeyler dışında kuşunuz ne kadar zamanda alıştı yazarmısınız

2. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Ben kuşumu yavruyken aldım bana ve insanlara alışma süresi 1 yıl civarı aldı.Bu işler sabır ve eğtime bağlı kuşunu kafese sok arada bir elini içeri koy eline parmağına konmasını sağla ve 5 dk falan elinde dursun hergün yaparsan alışır omuz ve başa konmayada alışır elini uzatınca kendisi gelir onunla vakit geçirin ve onunla konuşup şarkı söyleyin :D

Sayfayı Paylaş