petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bıktım bu kuştan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rassien tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Kuşlarımı çok seviyorum daha önceki yazdıklarım için kusruma bakmayın yoksa ben kuslarını hemen bağırdığında satcak kadar kötü bir sahip değilim biraz kızgınlıktan söylemişim öyle yoksa onları çok seviyorum eski konularımda da onlar için ne kadar çabaladığımı göreceksiniz hatta öyleki bu kuşları bazı tanıdığım insanlardan daha çok seviyorum ☺ herkese iyi akşamlar diliyorum

#1 Rassien, 21 Ocak 2015
    Son düzenleme: 21 Ocak 2015
  2. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    eşinden ayırdığınız için böyle yapıyor sanırım. ama gülü seven dikenine katlanır.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    bağırmalarına katlanılmıyor diyorsan geriye tek bir kuş sahiplenmek seçeneği kalıyor

4. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Kustan sizden bıkmıstır muhakkak o yüzden böyle yapıyordur.

5. Rassien

Beğenileri:
    30
    Niye böyle dediniz ciddi bir soru soruyorum çok bağırıyor

6. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Bahsettiğin seçeneği uygulayabilirsin , eş almak istersen mecbur katlancan.

7. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    eşleri ayırma bence dursunlar yan yana birşey olmaz. dişi deliriyor erkeği göremeyince bende de aynı

8. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Yani kuş psikolojisini düşünün eşi yanında yok tabi ki üzülür belki de sinirlenir. Ama kus sonucta bu bağıracak da sesi de yüksek olacak ama bu şekilde "bıktım evden postalycam " vs gibi kelimeler... ne biliyim kuşa da pozitif bi enerji vermezsiniz ki yazık kuşa. Her haliyle kabullenmek gerek, sadece iyiyken sevmek de sevmek olmuyor.
    kusura bakmayın ben her ne olursa olsun bir canlı hakkında bu şekilde esya gibi bahsedilmesine sinirleniyorum. Konunuz hakkında bi fikrim yok sadece kusunuzu sevin ve ona iyi enerji verin o da bunu farkeder. Sonuçta belli bir duygusal yaşa sahip varlıklar bunlr.

9. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Siz kuş falan almayın.

10. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Yok şimdi o kadar değil, Veli beyi forumdan takip ediyorum gayet ilgili kuslarına da deger veriyor. Ben sadece hitap seklini ve hislerini elestirdim.
    yoksa kendini takip ettigim kadarıyla kuşlarina iyi bakan biri.

11. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    Bence biraz sabredin ve bu kadar bıkmayın. O kuş sizin ondan bıktığınızı hisseder. Köpekten korkarsan, sen hiçbirşey yapmasan bile o sana saldırır , havlar , koşar. Bu aynı onun gibi birşey. Ona kızmayın. O bir hayvan , insan değilki bizi anlasın. Eşinden ayrılmış napsın kuşcağız. Yapma desen anlamaz , sus desen anlamaz. Birde siz üstüne giderseniz kuşun dahada kötü olur. Bu kuşları herşeyi göze alarak alıyoruz sonuçta. Bi gün , fena halde ötüp çığlıklar attıklarında , onları satmak için değil.

12. nur erim
    Gizli

nur erim Guest

Eşinden ayrılmasının etkisi olabilir eşlerine bağlanıyorlar
    Ayrıca o kadar rahatsız ediyorsa odasını değiştirebilirsiniz en azından eşi yanına gelene kadar ihmal etmemek şartıyla
    sizin pek girmediğiniz bir odada durabilir
    Eğer salınca susuyorsa sık sık salın dışarıda dursun
    Şimdilik aklıma başka bir şey gelmiyor
    Son olarak
    lütfen kuşunuzdan vazgeçmeyin başka çözümlerde bulunur illaki herşeyin bir çözümü vardır
    lütfen o hayvanı bırakmayın

13. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Madem böyle bıkınca bakmıcak satıcak vericekseniz hic beslemeyin arkadasım hayvan bu size alısıyor ediyor sonra baskasına verince yazık oluyor yani sonucta disi kus da ısırma alıskanlığı olur benimkide ısırıyor bazen ama ben bıkmıyorum kıskanıyor da olabilir diğer kustan sonucta yavru kus alınca ne olucak büyüdükten sonra bıkıp tekrar mı yavru kus alıcaksınız?

14. Rassien

Beğenileri:
    30
    bıktım dedim ama o lafları kızgınlıkla söyledim eşinden ayrılmasından dolayı yapıyor heralde çok teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

Her ne kadar bağırsada çok seviyorum kızgınlıktan bıktım dedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:55 --

Söylediklerinizde haklısınız dediğiniz gibi eşinden ayrıldığı için yapıyor galiba kızgınlıktan bıktım dedim ama onu çok seviyorum .sizede çok teşekkür ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

Dedikleriniz çok doğru zaten bana bakmayın :) ben kızgınlıktan demişim o lafları yoksa ben kuşumu çok seviyorum onla çok badireler atlattık çok güzel anlarımız oldu. onu asla bırakmayacağım bu arada çok teşekkür ediyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

Dedikleriniz çok doğru ben zaten o lafları kızgınlıktan söylemişim yoksa onu asla bırakmam :) teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

Her ne deseniz doğru ama ben bu lafları biraz kızgınlıktan dedim yoksa onu çok seviyorum onu bırakmayacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:07 --

Her ne deseniz doğru ama ben bu lafları biraz kızgınlıktan dedim yoksa onu çok seviyorum onu bırakmayacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Teşekkür ederim Cansu Hanım ☺

#14 Rassien, 21 Ocak 2015
    Son düzenleme: 21 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş