petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bilenler jütfen yardım etsin kırıkmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm öncelikle tüm bilen arkadaşlar yardım etsin kuşun ayagı bir düzelir gibi oluyor sonra kardeşleri üstüne bininice ayagı cok kötü olmuşş ne yapa bilirim sarma teknidi varmı o bacagını kımıldatıyor fakat ayak parmaklarını sıkamıyor :(

normal bir yere dayandında ayak bu şekil
    [​IMG][/url][/IMG]

yürüyünce carpık bacak olmuş gibi geriye alıyor nedenide parmaklarını sıkamıyor bi ileşir gibi oldu bu gün kardeşleri üstüne cıkınca kötü olmuş

[​IMG][/url][/IMG]

ben veterinere gidemem köydeyim buradakiler büyük başlardan anlıyor
    sarsam vs nasıl iyleştiitim ayrı beslesem iyleşene kadar kursagı boş alınca yuvaya koysam anen besler nasıl sorunu cöz bilirim

2. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba.
    benim yavrularimdan birtanesi de boyle olmustu.tamda sizinkiyle ayni donemde.daha yuvadan atlamamisti.veterinere goturdum ekleminde sorun var dedi.biraz buyusun getir kiralim tekrar kaynasin dedi.ama ben kiyamadim goturmedim tekrar.simdi bir ayagi topal takiliyor.

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    küçük kalan yavrularda cok görülen durum.. bir daha yaşamamanız için daha büyük yuvalık kullanmaya başlayın..

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    camur ile sarsam nasıl olur alcı gibi olur diye düşündüm

Sayfayı Paylaş