Karadeniz Pet

Bilezik cikartma

Baktim gulsen hanim bu makyaj sungerini nerden aldiniz :D konu makyaj olunca fransiz kaldim haliyle

Arkadaslar suanda 12 günluk bi yavru muhabbet kusu var annenin altinda. 8 günlukken bilezik takmistim. Bugun yuvaligi kontrol ederken farkettim ki cikartmislar bilezigi. Dedim ki zayif diye heralde erken taktigim bilezigi. 12 günlük oldugu icin haliyle normal bilezik olmadi. Ben de jumbo bileziklerinden taktim. Onu da cikartmislar. Simdi cikarttigi bilezigi tekrar taktim. Sizce neden yapar kuslar? Basiniza boyle bir sey geldiyse cozumu nedir
2c525d6d196d2c0f5ebfff367177ab26.jpg

b3df46aa4d9774bf08a6aa120fdab37e.jpg

Şunun çirkinliğine bak:) insan inanmıyor sonradan güzel bir hale geleceğine. Maşşallah iyi üretimler.

Herhangi bir bijuteri ya da büyük marketlerde de vardır Furkan. Oradan temin edebilirsin.
Dogukan olcak :D simdilik gecici olarak soyle bir cozum buldum kadin corabiyla bagladim yusuf beyin dedigi gibi. Sikinti cikmaz insallah
bcbc74765bb9e59af0a6531123f24244.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

Şunun çirkinliğine bak:) insan inanmıyor sonradan güzel bir hale geleceğine. Maşşallah iyi üretimler.
Tesekkur ederim. Daha iyileri sizin olsun insallah

Bilmedigim için soruyorum. Niye bilezik takıyoruz?

Son düzenleme:
Bilmedigim için soruyorum. Niye bilezik takıyoruz?
Yavruların seceresini daha iyi takip edebilmek adına bilezik kullanılıyor. Üreticiler ve pazar için bir marka gibidir. kuşu kimin ürettiği, hangi çiftin yavrusu olduğu ve doğum yılı öğrenilir, değiştirilemediği için de güvenli oluyor.