petshop

Bilezik İsteyenler ?

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    14
    Cümleten selamun aleyküm,

Bilezik isteyen kimler var bi soralım soruşturalım istedik :) Muhabbet Kuşu Bileziği almayı düşünenler varsa eğer sadece kesin olarak almak isteyenler konu altına almak istiyorum yazsalar yeterli..

1 kişi en az 50 adet bilezik siparişi verebilir.. 50 TL ( Kargo Alıcıya Aittir )

10 kişi tamamlandığında sipariş verilecektir..

Bilezik üzerine İSİM SOYİSİM üst kısma olmak koşuluyla altınada dilerseniz telefon numaranızı, şehrinizi, memleketinizi, yıl vb. şeyler yazdırabilirsiniz..

Saygılarımla..

2. Anıl GÖK

Yanlış yazdınız galiba en az 50 derken?

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    14
    Hayır doğru yazdım en az 50 adet

4. comandante

Bu tarz şeyler 3 5 olmaz. Üretici işidir bilezik. Evde 2 çift besliyorsanız gereksiz. Ama 2 3 arkadaş birleşip alırsanız normal olur:)

5. Anıl GÖK

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Bende düşünüyordum.Almayı ama 50 tane alsam 2 sene aralıksız kuş üretmem gerekir :))

7. Mehmet ŞEKER

Önceki bilezik satışından memnun kalmamıştınız sanırım. Ödemeler konusunda. Bu sefer aynı durum olmayacak mı?

8. Tevfik AKTUNÇ

Muhammet ben alırım fakat 50 çok beya:) 2 çift muhabbetim var çok gelir o kadar bana 20-25 çok ideal benim için açıkcası, bu tür organizasyon düzenlemen çok harika birşey fakat 50 bana çok gelir hacım

9. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlk satış ben üye olmadan bitmiş :( ilk konuyu komple okudum ve yaşanan sıkıntıları gördüm. Neyse 50 tane bencede fazla, ilk satış şartları olursa alırım.

Sayfayı Paylaş