petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bilezik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rahman kocaguzel tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Rahman kocaguzel

Arkadaslar kuslarim icin bilezik almak istiyorum ama aldigimda nasil yazabilirim yazmak istediklerimi bi oneriniz var mi lutfen yardimci olun simdiden tesekurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Bilgilendirecek kimse yok mu koca sitede

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Senin istediklerin bileziğe yazılıp öyle geliyor özel bilezik alırsan.
    Dernek üyesi isen zaten yazılar standart üye numaran dışında. O da yazılı geliyor.

3. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    dernekten yazılı geliyor fakat dışarda yaptırmak istiyorsan il plaka üyelik no doğum yılı ve o yılın rengi isim istersen tabi o şekilde oluyor he bide hangi derneğe üyeysen o derneğin ismini yazıcaksın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

örnek tkf : dernek ismi
    34:il plaka
    0185: üye no
    14: doğum yılı
    renk: o yılın bilezık rengi neyse artık yesil mavi vb

4. Rahman kocaguzel

Ama arkadaslar uye degilim ve yurt disinda yasiyorum bide internetten sparis veriyorum

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    özel bılezige ne ıstıyorsanyazdır takıl kafana gore yani :) 4mm zaten şiir yazdırmaya calışma tbi :) isim soyisim bırde tlf yazdır yeter

6. Rahman kocaguzel

:))))) Kendim yazmak istesem nasil yazabilirim peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

Ozel kalemi falan varmi

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kalem degil de cnc makınan varsa yazarsın

8. Rahman kocaguzel

Sagolun arkadaslar cok tesekurler

Sayfayı Paylaş