Karadeniz Pet

bileziklerim geldi ve ilk deneme :)

murat DEMİR11

Onursal Üye
yeni yaptırdıgım bilezikler elime ulaştı ve 2 yavruya taktım bakalım hayırlısı :)
eQ3NZj.jpg

e7ndvl.jpg

wOGgP5.jpg

Son düzenleme:
Maşallah kardeşim 8 gunlukkenmi takıyorsun, bu arada muhabbeti kanaryayı anlarımda tavuk ne iş kardeşim :):):)

Maşallah kardeşim 8 gunlukkenmi takıyorsun, bu arada muhabbeti kanaryayı anlarımda tavuk ne iş kardeşim :):):)

valla bunlar kaç gunluk bakmadım ama 8 gunluk yoklar sanırım secere defterı kumesde.tavuklar yumurta için taze taze yumurta cins tavuk yarkası varsa alınır bu arada :)

Anladım kardeşim, çok erken takarsan bilezikler çıkar diye düşündüm, valla tavuktan anlamam merakımdan sordum, bol,bol. Gigi yani yumurta alırsın inşallah. :):)

Murat ustam yavrumuz aç kalmış yalnız :) maşallah yüzüklü falan üretici abimiz oldun iyice

Murat ustam yavrumuz aç kalmış yalnız :) maşallah yüzüklü falan üretici abimiz oldun iyice

ayvallah sagol kursaklar dolu elimin altında kaldı o yuzden oyle görunuyor.9 yavruya bakarken ehh bıraz zorlanıyorlar tabi ama gayet ıyı bence :)

9 mu hey maşallah hey :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Senin bu üretimhaneyi ziyaret edip bi çay içebiliyormuyuz sevgili büyüğüm :)

Levent ağabey kapıya tekmemi atalım ne yapalım :)

Aslında ya Ankara da toplanmalar oluyordu ya İstanbul Avrupa da bizim bu taraflarda bi muhabbet düzenlesek güzel olur derim

Büyüklerimizin bu duruma ön ayak olması gerekir tabiki :)