Karadeniz Pet

bilgi ??? Erkek kuşumun gagası kırılıyor.

• Konbuyu başlatan Pınar Yıldız
  • Başlangıç tarihi
O da olur inşallah bir gün..
Arkadaşlarına hediye verebilirsin. Dilersen forumdan ücretli sahiplendirebilirsin. (Yem paraları çıkar)

ücretli satamam ama hediye mantıklı zaten şimdiden sözler weriyorum :)) onlara para harcayınca çok mutlu oluyorum ben herşeyin en iyisini olsun eksikleri olmasın sanki çocuk gibi :))) ama şuan ki tek sıkıntım bu gaga olayı oldu sarı olanın da çeresinin altında iğne noktası kadar kan gibi bişey wardı bunlar sıkıntı olmaz dimi ?? ayrıca mantar nasıl oluyor nasıl yakalanıyorlar buna?? kafes her daim temiz

Nemli ve ılık yerler her zaman mantara davetiye çıkartıyor.
Çoğu zaman yedikleri yemden bulaşıyorlar. Bazen de beklemiş mamadan.

Arada kuşlara 5cc (1 tatlı kaşığı) elma sirkesi karıştırılmış 1lt suda banyo yaptırmak dış parazit oluşumunu önler.

Nemli ve ılık yerler her zaman mantara davetiye çıkartıyor.
Çoğu zaman yedikleri yemden bulaşıyorlar. Bazen de beklemiş mamadan.

Arada kuşlara 5cc (1 tatlı kaşığı) elma sirkesi karıştırılmış 1lt suda banyo yaptırmak dış parazit oluşumunu önler.

sürekli kapalı yem alıyorum ben ama :( birde ben bu zamana kadar hiç mama yada değişik karışımlar yapmadım ballı we meyweli krakerler alıyorum onlara bayılıyorlar mineral aldım ama o ilgilerini çekmedi hawuç we elma takıyorum onlara da bakmıyorlar cins bunlar levent bey :) kış geldi banyo yaptırayım mı??

Sıcak yerdeyseler banyo sorun çıkarmaz.
Ambalajlı yem iyidir. Mama çok şart değil ancak yavrular olunca verilmeli mutlaka. Ballı krakerler tavsiye etmiyoruz, sağlıklı değiller.
Haftada 1 kez meyve ve sebze verilebilir.

bende ballı sewiyorlar diye sürekli alıyorum ama meyve yemiyorlar ki...

Sen as kafese meyve sebzeyi Pınar hanım, ister yesinler ister yemesinler.
Tek gaga atmıyorlarsa sebzeye meyveye suyuna vitamin koyabilirsin.

İyi geceler, uyku vakti. :)

witaminde koyuyorum 7 damla :)
herzaman ki gibi yine çok teşekkür ederim iyi geceler :)

Geri