petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bilgi ve dusunceleriniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmet kaya34 tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. ahmet kaya34

Bugün kizismis olan erkek kuşuma kizismis bir dışı aldım. Gayet iyi anlasiyorlar ama yeni disinin dişkisinda normalin hemen hemen iki katı bir fikri veya düşüncesi olan varmi.

2. Yasin KİRAZ

Dişiler sanırım kızışma döneminde öyle işiyorlar. Benim dişimde öyle.

3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    dışkı büyümüş mü diyorsunuz eğer öyleyse dışkı büyümesi yumurtlama zamanın oluyor ya eski yerinde çiftleşti yada bu erkekle ama oda olamaz bu gün çiftleşip dışkısı hemen büyümez foto atar mısınız ? Birde kuyruğu düşmüş mü dişinin ?

#3 Resul OZYAMAN, 15 Kasım 2014
    Son düzenleme: 15 Kasım 2014
  4. Yasin KİRAZ

Resul bey, benim dişi bana bir akrabamdan geldi ve tekti. Ama geldiğinde kızgınlık yumurtası vardı dışkısı aşırı büyüktü şuan bir nebze normal ama hala büyük sayılır. Sadece yumurta varsa mı büyük oluyor?

5. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    evet yumurta olunca büyüyor kızgınlık yumurtası atmış normal bir şey ama belki bu gün çiftleşmiş olabilirler siz ginede yumurta geliyor olabilir biraz hazırda bekleyin ya 1 hafta içinde yumurta gelir yada dışkısı normale döner yuvalık takılı mı değilse takın birde kafeste kalamar kemiği takın.

6. ahmet kaya34

Kuyruk düşük aynen orda eşleşmesi olsa benim erkeğin kustugu yemi alırımi dişi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

Kafes te yuvalık ve kalamar kemiği mevcut

7. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    tamamdır birde kızgınlık yumurtasını ne zaman atmış yumurta geliyor olabilir de yumurtanın etkisi de olabilir kuyruk düşmesi + dışkı büyümesi yumurtanın gelişini gösterir :) kuşları rahat bırakın ve salmayın yumurta geliyor olabilir :)

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yumurtası oldunda dışkı büyür

9. ahmet kaya34

Tşkler arkadaşlar.

10. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kızgınlık yumurtasını ne zaman attı biliyor musun ?

11. ahmet kaya34

Aldığım adamı aradım kesinlikle yumurtlamadi dedi dürüst biri doğru söylediğine eminim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Yumurta yapmamış aldığım adamı arayıp sordum

#11 ahmet kaya34, 15 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Kasım 2014

Sayfayı Paylaş