Karadeniz Pet

bilgi ve dusunceleriniz?

• Konbuyu başlatan ahmet kaya34
  • Başlangıç tarihi
A

ahmet kaya34

Guest
Bugün kizismis olan erkek kuşuma kizismis bir dışı aldım. Gayet iyi anlasiyorlar ama yeni disinin dişkisinda normalin hemen hemen iki katı bir fikri veya düşüncesi olan varmi.

Dişiler sanırım kızışma döneminde öyle işiyorlar. Benim dişimde öyle.

dışkı büyümüş mü diyorsunuz eğer öyleyse dışkı büyümesi yumurtlama zamanın oluyor ya eski yerinde çiftleşti yada bu erkekle ama oda olamaz bu gün çiftleşip dışkısı hemen büyümez foto atar mısınız ? Birde kuyruğu düşmüş mü dişinin ?

Son düzenleme:
Resul bey, benim dişi bana bir akrabamdan geldi ve tekti. Ama geldiğinde kızgınlık yumurtası vardı dışkısı aşırı büyüktü şuan bir nebze normal ama hala büyük sayılır. Sadece yumurta varsa mı büyük oluyor?

evet yumurta olunca büyüyor kızgınlık yumurtası atmış normal bir şey ama belki bu gün çiftleşmiş olabilirler siz ginede yumurta geliyor olabilir biraz hazırda bekleyin ya 1 hafta içinde yumurta gelir yada dışkısı normale döner yuvalık takılı mı değilse takın birde kafeste kalamar kemiği takın.

Kuyruk düşük aynen orda eşleşmesi olsa benim erkeğin kustugu yemi alırımi dişi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

Kafes te yuvalık ve kalamar kemiği mevcut

tamamdır birde kızgınlık yumurtasını ne zaman atmış yumurta geliyor olabilir de yumurtanın etkisi de olabilir kuyruk düşmesi + dışkı büyümesi yumurtanın gelişini gösterir :) kuşları rahat bırakın ve salmayın yumurta geliyor olabilir :)

yumurtası oldunda dışkı büyür

kızgınlık yumurtasını ne zaman attı biliyor musun ?

Aldığım adamı aradım kesinlikle yumurtlamadi dedi dürüst biri doğru söylediğine eminim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Yumurta yapmamış aldığım adamı arayıp sordum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri