petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bilgi verirseniz sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cruel tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. cruel
    Gizli

cruel Guest

2 yaşındaki erkek muhabbet kuşumun yanına 4 aylık dişi muhabbet kuşu aldım ,erkek olan ötmeyi unutmuş konuşuyor,gözlemlerimi söyleyecem sonra sorumu sorayım ,ilk yan yana koyduklarımda öpüşüp koklaştılar,ancak şimdi dişi olan erkek olanın peşinde ve erkek muhabbet kuşum kaçıyor ve suskun isteksiz ancak kavga etmiyorlar,bunların eş olma durumu varmı çiftleşme durumu,dişi küçük olduğu için tereddütteyim ve erkek olan neden bi anda suskunlaştı

2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    resim koyarsanız dişinin hAzır olup olmadıgına bakarız

3. cruel
    Gizli

cruel Guest

şuan açıkçası resim koyma durumum yok hafta sonu koyarım bu yaş farkı sıkıntı oluştururmu ,dişi kızışma durumunda değil eğer gagasından öğrenmek istiyorsanız

4. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    Prensipli bir delüğanluymuş. "Kızım yaşındaki hatunla ne çiftleşicem ben,benim meselem değilkiiiie" demiş. Alkışlıyorum onu :))

Yaşına uygun bir eş edinin ve her ikisininde kızışmış olmalarına dikkat edin.

5. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

Resim katsaydınız çok faydalı olurdu

Sayfayı Paylaş