petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bİLGİ

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ugur_dagdelen tarafından 25 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ugur_dagdelen

Kuş yumurtayı yediyse bıdaha yumurta yaparmı acaba ? daha dun yumurta yapmıstı kafesının ıcınde gordum ben yumurtayı aksam alıp yuvalıga koymustum oda yedi buyuk bı ıhtımal. sımdı 2 yada 3 gun ıcınde yıne yumurta yaparmı ?

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlar 1 yumurta yapmıyor da neden yemiş olabilir ki talaşların içine felan gömmüş olmasın ?

3. ugur_dagdelen

ıyıce kafesının ıcını yuvalıgı kontrol ettım yumurta yok talasların dıbındede yok kırıntısını bıle gormedım .

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Bi kuşun yumurtasını yiyceğini pek sanmıyorum kısa zamanda içi doluysa ortalık yumurta kokmazmıydı içi boş olabilir kalsiyim ihtiyacını gidermek içinde yemiş olabilir kafeste gaga taşı varmıydı ?

5. ugur_dagdelen

Gaga tası var evet

Sayfayı Paylaş