Karadeniz Pet

Bilgilendirme (resimli)

sadullah dinç

Meraklı Üye
Kusu atar atmaz es oldular ama ara sira kavga ediyorlar oda erkegin cok israrli oldugu icin es degistirme amacim eski disi aylarca ciftlesmedigi icin bununla takas edicem ama ilk once kus cok yasli mi ve sizin dusuncenizi almak istiyorum
kLRd2A.png

VXRWJP.jpg

Son düzenleme:
Levent Bey'in de dediği gibi, dişi kuşunuz yaşlı değil. Tam olarak üremenin başlangıcı için ideal yaşta.

Kus yasli degil uretim icin kullanilabilir

Atar atmaz eş olan kuşları ayırmayın bence.
Kavgalar zarar verici değilse sorun olmaz.

Denge kaybı var mı tünekte durabiliyor mu kuş. Levent ustanın dediği gibi durduk yere sallabaş olmaz.

Denge kaybı var mı tünekte durabiliyor mu kuş. Levent ustanın dediği gibi durduk yere sallabaş olmaz.

Abi ben bu kusu baska kafeste tutuyordum erkekli kafese aldiktan sonra boylr oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

Kafasi arkaya dogru gidince duser gibi oluyor

Sallabaş tehlikeli ve bulaşıcı bir hastalıktır. Emin olmadan tedaviye başlamak başka sorunlara neden olabilir. Yem yemesi nasıl acaba ?

Fotograf paylas bakalim bencede sallabas degildir oyundur

bende de bir takım tepeli ve kabak var aynı kafesteler. dişi olan bahsettiğiniz gibi yapabiliyor arada ancak sağlıksal hiçbir sorunları yok. bunu yapma sebebi keyiften midir bilemiyorum.