petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bilgilendirmeye ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sezer FINDIK tarafından 15 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, ben yeni kuş sahibi oldum ve pek deneyimli olmadığım için kuşumun sulağını yarısına kadar doldurmuşum ve multi vitaminini aldığım yerde sulağına 10 damla damlat demişti bende öyle yaptım fakat deneyimli olmadığım için yarısına kadar doldurmuşum ve suyu hafif sarımtrak ve zaten yavru kuşumu yeni aldım daha 1 günlük ve ortamına alışamadığı içindir fakat yemini yediğini fark ettim bir defada suyunu içtiğini gördüm ama içim rahat etmedi acaba sulağındaki suyu değiştirsem daha çok içerler mi? Ve multi vitamini haftada kaç defa kullanmalıyım ? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim..

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Hiç gerek yok normal su verin tüye girince vitamin verirsiniz

3. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Tüye girince derken anlamadım kusura bakmayın daha 1 günlük kuş sahini olunca pek anlamıyorum

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kullanmayın tüyleri dokuldugu zaman verirsiniz.

5. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için..

Sayfayı Paylaş