Karadeniz Pet

bilgilerinize ve ilginize ihtiyaç var lütfen

memoo

Yeni Üye
Mrb arkadaşlar benim muhabbet kuşu dişide erkekde birbirini kusma yoluyla besleyip kaşımaya başladı ama erkek yinede ayak atmıyor çekiniyor bazen ve 15gündür beraber acaba erkek kızışmıyormu?? Dişinin erkeğe kusma yoluyla beslemesi normalmi dişinin çerrsi kahverengi oldu belirgin bir şekilde

Yok benim kuşlar bir yaşında nerdeysee net fotoları yok ama çekip erkek kuyruguna kanadına dokunuyor dişi yanından kacmıyor birbirlerini kaşıyolar kusma yolluyla beslemeyede başladılar dediğim gibi erkek ayak atma ve deli gibi kızışmış görmedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 09:21 --

Foto istedinizde ben bu siteye hakim değilim bir türlü foto yükleyemedim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

Benim erkek kuş kızışmıyor anladığım kadarıyla çünkü dişi sürekli istekli belli yani

Vallaa nijer verdim ishal oldu 2günde bıraktum ishal ilacı verdim toparlandı 2günde bir yumurta havuc karışım mama yapıyorum anlaşmaları falan cok güzel zaten beklicem hocam rahatsız etmicem biraz kuytu bi köşeye koydum daha karanlık sakin bir yere benim erkek sadece ellimizde büyüdü 1yaş 1aylık 15kelime konuşuyor acaba bize cok alıştı ondanmı diye düşünüyorum ama dişiyle sinerjisi güzel birbirlerini kaşıyıp yem kusup besleniyor foto koymak cok istiyorum ama bi türlü başaramadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Dişinin çeresi kahve rengi belirgin ve koyulaştı erkeğide dövmüyor erkekde mavisi koyulaştı arada deliriyor yani kızışıyor ama dişiye saldırıcak gibi değil artık oluruna bıraktım üretim amaçlı değil benim tek hobim antrenman dan geldiğimde uğreşmaktan en cok memnun olduğum şey bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

Bidee dişii cook ciyaklıypr aradaaa coook kanat cırpıyo keyifli bir şekilde buda acaba çiftleme isteğinin belirtisimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

kAaYaA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

bjag5d.jpg

Vallaa nijer verdim ishal oldu 2günde bıraktum ishal ilacı verdim toparlandı 2günde bir yumurta havuc karışım mama yapıyorum anlaşmaları falan cok güzel zaten beklicem hocam rahatsız etmicem biraz kuytu bi köşeye koydum daha karanlık sakin bir yere benim erkek sadece ellimizde büyüdü 1yaş 1aylık 15kelime konuşuyor acaba bize cok alıştı ondanmı diye düşünüyorum ama dişiyle sinerjisi güzel birbirlerini kaşıyıp yem kusup besleniyor foto koymak cok istiyorum ama bi türlü başaramadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Dişinin çeresi kahve rengi belirgin ve koyulaştı erkeğide dövmüyor erkekde mavisi koyulaştı arada deliriyor yani kızışıyor ama dişiye saldırıcak gibi değil artık oluruna bıraktım üretim amaçlı değil benim tek hobim antrenman dan geldiğimde uğreşmaktan en cok memnun olduğum şey bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

Bidee dişii cook ciyaklıypr aradaaa coook kanat cırpıyo keyifli bir şekilde buda acaba çiftleme isteğinin belirtisimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

kAaYaA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

bjag5d.jpg
Önce tüneklerini değiştir. Tahta tünek koy dostum. Biraz da sabır. Gerisi gelir inşallah.

Sabret yorma onları zaman tanı... Kızışmış olurlar ama hazır olmayabilirler...

Tahtaa zaten tünekleri hocaamm cook teşekür ederim yok yormuyorum yem suyunu verip çekiliyorum zaten sadece erkek bize cok alışık ondanmı diye merak etmiştim ilginiz için çok teşekkür ederim eğer yavruları olursa zaten burda yardımcı olanlara hediye etmek isterim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Arkadaşlar bugün yem alirken petshotaki beyefendi kuşunuz konuşuyorsa çiftleşmez yada döl tutmaz dedi doğruluk payı varmı acaba böyle bir sohbet gectide size danışmayı daha doğru buldum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

Arkadaşlar bugün yem alirken petshotaki beyefendi kuşunuz konuşuyorsa çiftleşmez yada döl tutmaz dedi doğruluk payı varmı acaba böyle bir sohbet gectide size danışmayı daha doğru buldum kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

Arkadaşlar konuşan erkek kuşlar çiftleşmez çiftleşsede döl tutmaz dedi petshotaki beyefendi lütfen bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler

Konuşan kuslardanda pekala yavru alınabilir sadece yan yana koyup ilgi kesilmeli

Arkadaşlar konuşan erkek kuşlar çiftleşmez çiftleşsede döl tutmaz dedi petshotaki beyefendi lütfen bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

Yusuf hocam cok tesekkur ederim adam bana olmaz %10 ihtimal ben hiç görmedim dişin kızışmış erkeğin fos diyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

Yusuf hocam cok tesekkur ederim adam bana olmaz %10 ihtimal ben hiç görmedim dişin kızışmış erkeğin fos diyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

Bide dişinin çeresi iyicee kahve rengi oldu koyulaştı baya

konuşması üremesini etkilemez bence belki şu açıdan söylemiştir size çok alıştıysa eşine ilgi göstermez demek istemiştir hem çiftleşince döl ya acemilikten ya da popo tüyleri uzun oluyor bazı kuşların ondan tutmaz yoksa döl tutar

Konuşup konuşmaması önemli değil 15 gün birbirlerine tam olarak alışmaları için yeterli bir süre değildir evet iyi anlaşabilirler ama bu eş tutukları anlamına gelmez siz onlara gerekli zamanı tanıdıktan sonra ve onlarda kendilerini hazır hissederler ise yavru alına bilir birde sanırım kafes te Yuvalık yok yuvalık takar iseniz belki bu süreci hızlandırabilirsiniz

Geri