petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bilgilerinize ve önerilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mesbüş tarafından 28 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Yardım edermisiniz ?

Kuşlarım büyük ve yavruluğa ara ara girip çıkıyorlar özellikle birbirlerinin peşine gidiyorlar yani biri girince direk diğeri de giriyo ve erkek daha çok giriyo sabahleyin çok farklı bi şekilde baötüyo aslında ötmüyo baya bagariyo ama hangisi yakalayamadim daha,her türlü bakimlarini yapıyorum şu yem Gaga taşı kalamar kemiği kum ve o tarz taşlar veriyorum besili ve iriler ikiside ama çiftleştiklerini hiç görmedim aynı yemlikten yem yiyorlar iki tane yemlik var suları taze ve temiz eksik bişey varmı ve neden her sabah bagarircasina ötüyo bilgi yardımı yaparsanız sevinirim sürekli okuyorum daha önceden 150 küsür hint bülbülü ürettim ama muhabbet kuşu çok cazip geliyo maddiyat için yapmıyorum yanlış anlamayın beni saygilar

#1 Mesbüş, 28 Mart 2016
    Son düzenleme: 28 Mart 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Özellikle kızışkın olduklarında sabah saatlerinde daha çok öterler ve çiftleşme isteği duyarlar.

3. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    İnşallah eşleşirler teşekkür ederim peki kuşlar için daha ne tür bakım yapabilirim

Sayfayı Paylaş