petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bilgili biri lütfeennnn...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mücahitejderha tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Benim kuşlar 10-11 gün önce falan 2 defa ciftlesmisti ben kuslari pek görmuyorum 1-2 saat falan yani buyuk ihtimal başka zamanda ciftkesmisledir neyse dişi kuş 3-4 gün öncesine kadar yuvaya giriyor yuvada baya vakit geciriyordu aka suan hiç girmiyor ve 10-11 gün olmasina ragmen yumurtlamadi ve kuyrugunda kanadinda dusme yok hiç. Kuyrugu bazen çok çok az düşük gibi gorunuyor o kadar neden böyle olmustur. Kuslara mama falan veriyorum sadece yem ve suyunu degistirirken rahatsiz ediyorum onun disinda kuslar hiç rahatsiz olmuyor.

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    10 gün 15 gün sürebilir ilk yumurtası bazende 2 günde yumurtlayabilir belli birşey yok ama normalde 10 gün fazladır , kuşlar yumurtalara yemişte olabilirler , kalamar kemiği varmı kafesinizde ?

3. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Kalamar kemigi var ama dokunmuyorlar. Gaga tasi var dedigim gibi 3-4 gün öncesine kadar dişi onu kemiriyordu ama suan onada pek dokunmuyor. Yumurtlayip yemis olsa ufakda olsa bi parca kalmaz mi yuvada yada yumurtanin icinin izi falan baktim hiç bişey yok. Daha önce ya ru aldigim kus olmasa kisir diyecem ama daha önce 1 defa ya ru aldim bu ciftten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:53 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

Cevap verecek olan?????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

Güncel..............

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Eeeeeeeeeeeeeeeee

4. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    demekki daha kulucka zamani degil cunku ilk ciftlesmeden bir hafta on gun sonra ilk yumurta gelir.

5. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Tamamda bugün çiftleşeli 10-11 gün oldu zaten

6. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    disi yuvaya ilgili ise dogurur.

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    biraz sabret mücahit 3-4 gün daha :) sende bu stres varken kuş ne yapsın

8. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    İlk yazdigimi okuduysan ordada yazmistim 2-3 gün öncesine kadar disi yuvaya girip uzun uzun vakit geciriyordu ama 2-3 gündür yuvayaxa girmiyor ne oldu anlamadim. Giriyor 1-2 saniye ancak duruyor tekrar hemen cikiyor ya neden böyle oldu ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Haklısınız eve getirdim geyireli evde ilk kuluckasi olacak o yüzden galiba bende sabirsizim yuvaya ilgisi falan azalinca bide ondan merak ettim neden olduğunu

Sayfayı Paylaş