petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bilgili olanlar yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Koç tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Emre Koç

Emre Koç Guest

önceliklie iyi forumlar, muhabbet kuşumu alalı yaklaşık 2 hafta oldu ilk 3 gün elimi kafese sokmadım sadece uzaktan seslendim daha sonraki günler yavaş yavaş elimi kafese sokmaya başladım gövedisini kaşıtıyordu şimdide parmağımı götürünce tek ayağını koyuyor parmağıma ancak tamamen çıkmıyor. Bugünde marul yedirmeye çalıştım yemedi kafesin tellerine koydum hemen yedi elim kafesteykende yiyor ama elimden yemiyor. Elime alışması için daha fazla mı beklemem gerekir ?

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler, iyi forumlar

2. Mikail ÖZKAN

önce elinize alıştırın yavaş yavaş birden olmaz

3. Onur Kaftanoğlu

Valla açıkcası nerede okuduysam ilk 1-2 gün yalnız bırakın yazıyorlar ama ben kendim şöyle deneyimledim:

İlk gün sadece elimi kafese soktum, ikinci gün göğsünü okşadım 2-3 saat ilgilenip, üçüncü gün göğsüne ittirip parmağıma aldım ve ondan sonra artık göğsüne ittirmeme bile gerek kalmadan parmağıma gelmeye başladı.

Demem o ki tek ayağını koyduğunda göğsünü hafif ittir düşmemek için parmağına gelecektir. Eğer ilkinde korkutmazsan 1 gün sonra falan hiç ittirmene falan gerek kalmadan parmağına gelir.

Bu benim kendi deneyimlerim bu arada.

4. Emre Koç

Emre Koç Guest

cevaplarınız için teşekkürler diğer ayağını vermemek için inat ediyor :D

Sayfayı Paylaş