Karadeniz Pet

bilginize ihtiyacım var lütfen

Arzu Odabas

Yönetici
Site Yöneticisi
herkeze iyi akşamalar,
benim 4 çift kuşum var daha öncede resimlerini koymuştum ilk kuluşkandan sonra hemen bir kere daha 2 çiftim yumurtladı ve yine yavrularım oldu. Ama bu sefer ne yazık ki daha yavrular yuvadayken tekrardan çiftleşmişler ve 3. kez kuluçkaya oturdular. 2 çiftim birden ama ne yazık ki sadece 1 tanesinde 1 yumurta dolu diğerinde ise 3 yumurta dolu. diğer 3. çiftim de ise 7 tane yumurta vardı ama hepsi boş :( buarada 3. çiftimin daha öncede 7 tane oldu ve onlarda boş idi. bit hata mı yapıyorum acaba çok üzülüyorum :(((

ben 2 günde bir yumurtalı mamalar yapıyorum vitaminde koyuyorum sularına ama sanırım başka bişey var bana yardım ederseniz sevinirim.

Tecrübesizlikten olabilir ya da erkek kuşta sorun vardır. Bir kuluçka daha bekleyin yine boş çıkarsa erkeği değiştirme yoluna gidilebilir. Tabi üstatlar ne der onları da dinlemek lazım

İki kuluçka geçirmişler tecrübeyle alakalı değil bu durum bence kuşlardan birinde sıkıntı var olabilir.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Tecrübesizlikten olabilir ya da erkek kuşta sorun vardır. Bir kuluçka daha bekleyin yine boş çıkarsa erkeği değiştirme yoluna gidilebilir. Tabi üstatlar ne der onları da dinlemek lazım

peki dişiyi ayırıp tekrardan bir araya getirdiğimde daha sonradan sorun olmaz değil mi aralarında yani

Geri