Karadeniz Pet

bir albino ve lutino çift

• Konbuyu başlatan baris
  • Başlangıç tarihi
B

baris

Guest
ikisininde dişi olduğunu tahmin ediyorum fakat lutino olan çok belirsiz sarı olan elimden yemek yerken kuyruğu aşağı veriyor
albino olan aynı şekilde kuyruk yukarda yemek yiyor

cere renkleri sankii aynı gibi

ikiside gözler kırmızı
alimdeki fotoları atıyorum detaylı olmasada

yaş tahminlerinizide bekliyorum..

jY62GG.jpg

2QakV0.jpg

B9z05j.jpg

Fotoğraflar net değil ama genç-ergen (6-8 ay gibi) gözüküyorlar

resimlerden tam net anlaşılamasada sağdaki dişi soldakide erkek olabilir gibime geldi öpüşme birbirini kaşıma gibi bişeyler var mı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:09 -->-> Daha önceki mesaj 02:08 --

bide ikiside albino lutino sarı renk olup kırmızı göz olanlar oluyor :)

resimlerden tam net anlaşılamasada sağdaki dişi soldakide erkek olabilir gibime geldi öpüşme birbirini kaşıma gibi bişeyler var mı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:09 -->-> Daha önceki mesaj 02:08 --

bide ikiside albino lutino sarı renk olup kırmızı göz olanlar oluyor :)
öpüşme ve kaşıma bolca var
ikiside kırmızı gözsadece lutino olan gözçevresi daha belli

o zaman dedigim gibi soldaki erkek digeri dişi :)
lutino gözle alakalı degil renkle alakalı düz sarı renkteyse kuş ve gözleri kırmızıysa lutinodur beyaz renkte kırmızı gözlü ise albinodur. Göz duruma göre bazen kuşlarda yavrulukla alakalı bazende ırklanda alakalı olabiliyor :D

o zaman dedigim gibi soldaki erkek digeri dişi :)
lutino gözle alakalı degil renkle alakalı düz sarı renkteyse kuş ve gözleri kırmızıysa lutinodur beyaz renkte kırmızı gözlü ise albinodur. Göz duruma göre bazen kuşlarda yavrulukla alakalı bazende ırklanda alakalı olabiliyor :D
cevap için teşekkür ederim
erkek olduğunu düşündüğümüzz rengii çook hafif sarılıklar içermekte

cevap için teşekkür ederim
erkek olduğunu düşündüğümüzz rengii çook hafif sarılıklar içermekte

normal sartlarda beyaz gözüküp berli durumlarda hafif sarı gözüküyosa öyle şeyler olabiliyor fakat sarı varsa bilemiyorum :D

Geri