petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir anda alıştı... (Garip)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinsiman tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Sinsiman

Sinsiman New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar biz Ekim ayında bir kuş almıştık. Bunu omzuma getirmeye çalışıyordum olmuyordu. Hep denedim olmadı. Bende eğitmeyi bıraktım. Aralıkta tekrar eğitmeye başladım kafesini masamın üstüne koydum parmağıma geliyordu sonra kafesinin üstüne tekrar gidiyordu. Her neyse 1-2 hafta önce yine eğitmeye başlayayım derken ne göreyim !? Kendisi benim omzuma gelmeye başladı. Odadan dışarı çıkarken bağırıyor , girerken sevinçli ötüyordu. Elimle oynuyordu , kulağımı kemiriyordu. Hatta 1-2 saat önce omzumdan inmedi , birlikte kahvaltı yaptık. Havaya uçuyor ben ayağa kalktıktan sonra tekrar omzuma geliyordu. İnmek bilmiyor kerata. Sizce bu alışkanlık nerden geldi ? Beni görerek mi alıştı yoksa başka nedenden mi ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    önceki eğitimler işe yaramış
    eğitimin sonuç vermesi için
    sabırla sürekli yapılması gerekiyor

Sayfayı Paylaş