petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir ay oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Bersanreis tarafından 13 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Selamın aleyküm bnm disi kus hala yuvaliga alisamadi her yolu deniyorum ama hala yok dediginuzin hepsini yaptim yok ne yapacam suan sadece kafesin yanina uzun tunek yaptim uzerindeler ama disi en uçta ne yapacam erkek zeminde ayagini ustune atmaya calisiyo yardim edin...

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşlarınızin fotoğrafını bir paylaşın bakalım yapacak bir şey yok keyfi ne zaman isterse o zaman girer

3. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG] nette olmadi elinizle sokun dedi elimle soktun 4-5 kere kapisinda duruyo kapiyi kapatinca tuneye geri cikiyo ama icinde durmuyo hemen cikiyo acaba yuvaliktanmi korkuyir

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş