petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir aydir kuslar bende her teknigi denedim, ise yaramiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ersinkorkut tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. ersinkorkut
    Gizli

Arkadaslar iki adet kus aldim , gecenlerde resimlerini paylasmistim. 1 ay oldu dediginiz gibi her gün konusuyorum , ilgileniyorum , ama elimi kaldirir kldirmaz korkudan ucusuyorlar. Bi problem mi var yoksa daha cok mu beklemem gerek kuslar 3 aylik civari

2. Sami Eki
    Gizli

Sami Eki Guest

İki kuş kendi arasında anlaşır, siz yabancı kalırsınız. Alıştırmak için ideal olanı tek kuştur. Yaşı varsa alışmasını o da etkiler, yeni yeme düşen yavru hemen alışır

3. ersinkorkut
    Gizli

Simdi bu alusamayacak anlamina mi geliyor

4. Mehmet ŞEKER
    Gizli

çift kuşu alıştırmanız çok çok zor.

5. ersinkorkut
    Gizli

iyi de beslemenin de bi anlami yok ki ne boka yarayacak o zaman bunlar ?

6. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    :) arkadaşlarında dediği gibi Alıştırmak istiyorsanız tek kuş alın.
    2 kuşla Üretim Yapabilirsiniz.

7. Gökhan YILDIZ
    Gizli

içinizde hayvan sevgisi yok siz sadece konuşturmak için almışsınız ayrıca her kuş alışacak ve konuşacak diye bir kaidede yok siz bence kuşları zai etmeden ya içinde hayvan sevgisi olan birine hediye edin yada satın parasını alın...

8. GaGa
    Gizli

GaGa Guest

o_O Kuşları anlıyorum...
    Benimde böyle bir sahibim olsa konuşmak değil,yerimden kıpırdamazdım...

9. ersinkorkut
    Gizli

hahahaha yuh beee :) cani yaptiniz beni.
    ben sinek bile öldürmem can onundur diye. birakin konusmayi falan yanina yaklassam cildiriyorlar. sizin yöntemlere göre en azindan korkmmasi lazimdi dimi .
    bu durumda ya sizin yöntemler dandik ya kuslar ?

10. Sizin eğitmenizde bir dandiklik olmasın sakın?

11. ersinkorkut
    Gizli

Bende onu diyorum ya zaten , buradaki tekniklerin cogunu uyguladim yani egitimde var bi dandiklik artik ya benden ya sizden

Sayfayı Paylaş