petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir bakar misiniz lütfen arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eylulgunesli tarafından 10 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Merhaba herkese. Kuşumun antibiyotiği veterineri tarafından gönderildi şehir dışından. Suan supravit verdim tavsiyesi üzerine. Size soracağım, suan yemek yemiyor kumundan yemiyor ve kabız oldu cok zorlanıyor ve arka tarafına yapışmış diskilari da. Ama gagasıyla temizleyemiyor da. Suan ne yapmalıyım!?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    aynı durum benim kuşumdada var ben her gün elimle temizliyorum biraz masaj yapıyorum vitaminde veriyorum ve sebze takviyesi yapıyorum

4. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Tuylerine cok yapışmış çıkaramadım ama masajı deniycem teşekkürler. Hala sebzeye alışmadı ya onu insallah iyileşsin de öyle deniycem

5. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    çok yapıştıysa havruluyu ılık suyla ıslatın biraz sürün öyle deneyin canı acırsa beklersiniz

Sayfayı Paylaş