petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir bakarmısınız yaş ve ırk tahmini ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve H.Toygar ÇETİN tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. H.Toygar ÇETİN

Kuşu ağustosun 6-15 arasında aldım kuş bize baya alıştı 3 aydır konuşuyor geldiğinde gaga burun deliklerinin olduğu alandan pembeden hafif mor'a doğru geçiyordu gaga koyuydu.

+ Hocam yaşı kaç oldu acaba aldığımda 2 aylık dediler ben inanmamıştım merak da etmedim 2 nci kuşum olduğu için ?

+ Irkı nedir acaba söyleyebilirmisiniz biraz iri bir yavruykende iriydi ben kuşun kırma olduğunu düşündüm siz de bir yardımcı olursanız sevinirim ?

+ Yanına eş almak istemiyorum sıkıntı olur mu ? (çünkü alırsam bize pas vermeyeceğini biliyorum önceki kuşlar aynısını yaptı kafese elimizi sokamıyorduk :D)

Kolay gelsin.
    Şimdiden teşekkürler.

2. Yılmaz KAÇAR

Beğenileri:
    0
    ingiliz kırığı bence erkek yaşına yakın gibi duruyor.

3. innocent.46

5 ya da 6 aylık ken ergin olduğuna göre ağustostan itabaren sayarsak yaklaşık şu an 6 aylık doğru gibi zaten iris çevresi beyazlık tam oluşmamış hafif gri 1 yaşında tam beyaz görülüyor.

bende de böyle iri bi kuş vardı ingiliz kırması olduğunu söylediler.

bence de kesinlikle eş almayın evde bakıyorsanız kuş çoğaldıkça çok pis oluyorlar birde yavruladıklarını düşünürsek işleri baya bi kötüye gidebiliyor :) eğer yavru hevesiniz varsa alın tabiki

#3 innocent.46, 14 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2014

Sayfayı Paylaş