Karadeniz Pet

Bir bakarmısınız.

• Konbuyu başlatan TUĞRUL
  • Başlangıç tarihi
T

TUĞRUL

Guest
Merhaba arkadaşlar dün eminönünden tek sultan papaganı aldım satan adam bu papaganın erkek ve en fazla 2 aylık olduğunu söyledi ırkıda cevestovak dedi. şimdi gidilen yer eminönü olunca insanın içine süphe düşüyor ,bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim.
djG8rV.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:44 -->-> Daha önceki mesaj 10:43 --

59QL0j.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:45 -->-> Daha önceki mesaj 10:44 --

b8Gk1d.jpg

2 aylıktan büyük dişi gibi duruyor

Hocam sıtedekı uretıcelerden alsaydınız daha güvenli olurdu.

merhaba arkadaşlar çok doğru söylüyorsunuz aslında üreticilerden almak en iyisi ve güvenilir olanı dün eminönününü dolaşırken birden aklımıza geldi yani eşimin hoşuna gitti alalım dedi bende kırmadım ve aldım.şimdi ise aklmızda soru işaretleri var bize söylenildiği gibi kuş acaba erkek mi acaba sahiden yavrumu diye .bizi aydınlatacak arkadaşlar lütfen yorum yapın.teşekkür ederim.

Kardeşim senin kuşunun türü lutino çekoslavak diye bir tür yok sultan papağanlarında.Lutinolarda cinsiyet ötüşlerden anlaşılır melodik ötüyorsa erkek tek tip ötüyorsa dişidir.

bile bile için rahat etmediği durumda hem eminönüne gidip papahan alıyorsun bide kandırıldım diye düşünüyorsun.forumda çok kaliteli yerli üretim yapan arkadaşlar var bidakine tavsiyem olur..

Teşekkür ederim arkadaşlar erkek diyenler neden erkek diyor acaba beni biraz aydınlatabilir misiniz.

Teşekkür ederim arkadaşlar erkek diyenler neden erkek diyor acaba beni biraz aydınlatabilir misiniz.

Hocam murat abinin dedigi dogrudur bu kuslardan o anliyor destek hattida var hatta

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri