Karadeniz Pet

bir bakarmısınız

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
D

Doğukan

Guest
daha önce böyle konu açmıştım.
Erkek gün boyu kur yapıyor dişi her kura kuyruk kaldırıyor ama erkek çiftleşmiyor sizce kuşları yan yana ama farklı kafese bir kaç günlüğüne atsam mı?

eski konunuzdan devam etseydiniz keşke dişinin kuyruk kaldırdığına emin misiniz zamana bırakın bence acele etmeyin ben 8 aydır bekliyorum çiftlerimde çiftleşme haricinde her şey mevcut zamanını bekliyolar ;)

Eminim zavallı kuş erkek çıkmıyınca deliyor erkeği kovalıyor :D

başka bir kafese alacaksanız eğer işe yarayabilecek şu ihtimal var; 15 gün boyuna erkek başka kafeste dişi başka kafeste olacak ve kafesler yan yana olacaklar. yuvalık erkeğin olduğu kafeste takılı olacak. 15 gün boyunca mama takviyesine devam edeceksiniz 2günde bir. 15 gün sonunda dişiyi alıp erkeğin ve yuvalığın olduğu kafese atacaksınız. kolay gelsin

başka bir kafese alacaksanız eğer işe yarayabilecek şu ihtimal var; 15 gün boyuna erkek başka kafeste dişi başka kafeste olacak ve kafesler yan yana olacaklar. yuvalık erkeğin olduğu kafeste takılı olacak. 15 gün boyunca mama takviyesine devam edeceksiniz 2günde bir. 15 gün sonunda dişiyi alıp erkeğin ve yuvalığın olduğu kafese atacaksınız. kolay gelsin

Yem dışında hiç bişey yemiyorlardişi arada meyve yiyor okadart

Geri