petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir bakarmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğukan tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Doğukan
    Gizli

Doğukan Guest

daha önce böyle konu açmıştım.
    Erkek gün boyu kur yapıyor dişi her kura kuyruk kaldırıyor ama erkek çiftleşmiyor sizce kuşları yan yana ama farklı kafese bir kaç günlüğüne atsam mı?

2. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    eski konunuzdan devam etseydiniz keşke dişinin kuyruk kaldırdığına emin misiniz zamana bırakın bence acele etmeyin ben 8 aydır bekliyorum çiftlerimde çiftleşme haricinde her şey mevcut zamanını bekliyolar ;)

3. Doğukan
    Gizli

Doğukan Guest

Eminim zavallı kuş erkek çıkmıyınca deliyor erkeği kovalıyor :D

4. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    başka bir kafese alacaksanız eğer işe yarayabilecek şu ihtimal var; 15 gün boyuna erkek başka kafeste dişi başka kafeste olacak ve kafesler yan yana olacaklar. yuvalık erkeğin olduğu kafeste takılı olacak. 15 gün boyunca mama takviyesine devam edeceksiniz 2günde bir. 15 gün sonunda dişiyi alıp erkeğin ve yuvalığın olduğu kafese atacaksınız. kolay gelsin

5. Doğukan
    Gizli

Doğukan Guest

Yem dışında hiç bişey yemiyorlardişi arada meyve yiyor okadart

Sayfayı Paylaş