petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir bakarmısnız ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf MUNGAN tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese hayırlı günler . Yavru kuşum var 30 günlük elime geliyor kafesten dışarıda çıkmak istiyor ben çıkarmıyıroum ama çıldırmış gibi hareket ediyor çıkmayı çok istiyor bende güvenemiyorum tam bişey olur diye sizc ne yapmalıyım ?

2. Umut Türkpençesi

kuşunuz ilk geldiğinde evdeki bazı yerlere çarpabilir bunu normal karşılayın odanızı tanıması zaman alıcaktır. kafesten cıkarttığınız zaman belirli aralıklarla uçarak tanımaya başlıcak zamanla alışcağına emin olun korkmayın kafese mahkum etmeyin ilgilenin onunla . zaten bi zaman sonra cıktığı gibi direk sizin yanınza gelir

3. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    yani çıkartıymmı şimdi hocam ? kendine zarar vermesinden korkuyorum

4. Umut Türkpençesi

belirli aralıklarla gözlemleyerek cıkarmanızı tavsiye ederim kafesi açıp bırakıp gitmeyin ama . sizide görsün hem size hem ortama alışır biyerlere ufak çaplı çarpmalar olursa korkmayın alışma sürecinde olacaktır .benim kuşum 2 haftada odaya tamamen adapte oldu şimdi takla ata ata uçuyor mübarek :D

Sayfayı Paylaş