Karadeniz Pet

Bir bilene danışmam lazım . .

• Konbuyu başlatan bukarrecin
  • Başlangıç tarihi
B

bukarrecin

Guest
Merhabalar. Kuşumu 2 gün önce çekoslovak erkek 1.5-2 aylık yavru olarak aldım.
Kuşumun cinsiyeti, ırkı, yaşı, kafesi ve kafes düzeni ile alakalı yorum yaparsanız sevinirim. Özellikle cinsiyeti konusunda çok kararsızım sizce de erkek mi ?

u5wb8.jpg
u5wpu.jpg

u5wr8.jpg
[/IMG]
u5wt4.jpg

u5x2n.jpg

u5wu8.jpg

bencede erkek kafesinde harika,fakat o kenara taktığın alçı parçasını çıkar,yerine kalamar kemiği tak

tesekkur ederim. murekkep baligi kemigi astim kafesin sag ust kismina ama yine de alci parcasini cikartayim mi ?

maşallah çok tatlı erkek ama ırkını bilemiycem

salıncak ve oyuncak koyabilirsin dostum. canı sıkılmasın kuşun. 5 6 aylına girincede eş alirsin yanına yavru almak istersen tabiki. gerci şimdi yavuru almayi konuşmak için bu kuş için daha cok erken çok iyi oyun dostu olacagına eminim. kucuk kucuk karonlardan oyuncak yapabilirsin yem koyup diyer ucuna kucuk kutunun içinden geçmesini sağlaya bilirsin mesela.

maşallah çok tatlı erkek ama ırkını bilemiycem

tesekkur ederiz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:43 -->-> Daha önceki mesaj 01:40 --

salıncak ve oyuncak koyabilirsin dostum. canı sıkılmasın kuşun. 5 6 aylına girincede eş alirsin yanına yavru almak istersen tabiki. gerci şimdi yavuru almayi konuşmak için bu kuş için daha cok erken çok iyi oyun dostu olacagına eminim. kucuk kucuk karonlardan oyuncak yapabilirsin yem koyup diyer ucuna kucuk kutunun içinden geçmesini sağlaya bilirsin mesela.

onerilerin icin tesekkurler aklimda hepsi ;) peki sence cinsiyeti nedir ?

Geri