Karadeniz Pet

Bir cambaz hikayesi(sağlıklı beslenme hakkında yardım)

• Konbuyu başlatan reykey
  • Başlangıç tarihi
R

reykey

Guest
Selam arkadaslar aşağıda resmi olan benim erkek muhabbet kuşum cambaz.
Kendisi yaklaşık 1 yaşında..Daha önce de muhabbet kuşum oldu hastalıktan öldü.Cambazi kaybetmek istemiyorum 7 8 ne kadar yaşıyorlarsa ömrü bitene kadar beslemek istiyorum..cambazı sadece yemle besliyorum.. kafese elma havuç rendesi koydum fakat yediremedim. Sizden ricam kuşumu sağlıklı beslenmek için neler yedirmeliyim nasıl almıştırmalıyım bu konuda sizlerden yardım istiyorum ve cambazın resimlerini sizlere sunuyorum..

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kn0BAV.jpg
[/url][/IMG]

wL5jja.jpg
[/url][/IMG]

K6Wj03.jpg
[/url][/IMG]

x3Gk0j.jpg
[/url][/IMG]

wL5jVz.jpg
[/url][/IMG]

xYZoza.jpg
[/url][/IMG]

Kl5AMl.jpg
[/url][/IMG]

eQOjkV.jpg
[/url][/IMG]

Kuşun çok güzel ve sağlıklı bir erkek maşallah diyelim... Önclikle kuşuna hafta 2 gün mutlaka vitamin ve mama takviyesi yapabilirsin ilk başlarda mamayı yemeye bilir fakat alışacaktr bıkmadan vermeni tavsitye ederim ... Kuşun alışık olmadıgı için sebze ve meymeveyi yemeyebilir tadı tanıdık bir tad değil cünkü ... Ama dediğim gibi haftada 2 gün havuç veya elma gibi besinler vermeni tavsiye ederim... Not : Çok aşırı meyve sebze yemesi ihsal hastalıgına davetiye cıkarır bilgin olsun hayırlı günler.

Maşallah mubişin çok güzelmiş kardeş tünekleri değiştirmeni tavsiye ederim daha sağlıklı olur kuş bakımından tırnaklarını kesmek zorunda kalmassın

Maşallah cambaza çok güzel bakımlı temiz bir kuş.

Geri