Karadeniz Pet

bir çift jumbo bir çift jumbo erkek,yerli dişi

Ben bu kuşları jumboya hiç benzetemedim

abi bu kuşların hiçbiri jumbo deildir ırklarını tam bilmem ama jumbo deiller eminim

resimdeki kuşların hiç biri jumbo değil ne kadara aldınız

Bu kuşlar jumbo degil kardesim

Dişiler orjinal çek erkeklerde çek kırması jumbo değiller.

kafesleriyle beraber mi

Cek kuslar uzun yapili olmuymydu bu kuslar bu kuslarin cinsi ne peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

kafesleriyle beraber mi

Hayir kardesim kafesleriyle deil

Kuşların çift olduğuna emin misin? Kuşlar çiftse fiyatlar normal ama yeşil kuş dişiye benziyor, tabi resim şaşırtabilir, burun deliklerinin etrafı beyazsa bu kuş dişi diyebiliriz. Sarı erkek (çift faktöre benziyor) ile mavi dişi ya çek ya da İngiliz kırığı, istersen bunlar eş yap, yeşil ile sarı dişi yerli, tabi yeşil erkekse bunları da küçük kafeste eşe atabilirsin...Güzel kuşlar güle güle besleyin...

Son düzenleme:
ortaya uzun tek tünek kullanmak daha mı mantıklı acaba ?

lutino denilen çiftlerden erkek olan double factor yani lutinonun renklerine sahip ama ırk olarak lutino değil dişiyi tam çözemedim fiyatıda biraz fazla 70-80 arası kafes dahil fiyatıdır sadece kuşlara 100 tl biraz fazla gibi. diğer çifte gelirsek suratları jumboyu andırıyor ama çok kırılmışlar cift fiyatı 120 tl onlar içinde çok 90-100 tl arası ideal yine kafes yuva ekimanlar dahil fiyatıdır. herşeye rağmen sağlık problemleri yoksa beslenecek güzel kuşlar hayırlı olsun .

Geri